رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) رامسر خبر داد:

قول مساعد وزیر بهداشت برای تکمیل کادر پزشکی بیمارستان رامسر

شناسهٔ خبر: 4055690 -
رامسر - رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) رامسر گفت: وزیر بهداشت قول مساعد داد تا مشکل کمبود پزشک متخصص و تکمیل کادر پزشکی و سی تی اسکن بیمارستان رفع شود.

اردشیر صارمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بازدید روز پنجشنبه وزیر بهداشت از بیمارستان امام سجاد(ع) این شهرستان اظهار داشت: طی بازدید سرزده ای که وزیر بهداشت و مسئولان استان مازندران از بیمارستان امام سجاد(ع) به عمل آوردند، دکتر هاشمی و هیئت همراه  با حضور در بخش اورژانس این بیمارستان با بیماران و پرستاران به گفتگو پرداخت و از نزدیک در جریان روند رسیدگی به درمان بیماران قرار گرفت.

صارمی افزود: دکتر هاشمی ضمن اظهار رضایت از  پیشرفت صورت گرفته در زمینه توسعه فضای فیزیکی  این بیمارستان،  قول مساعد برای حل  مشکل کمبود پزشک متخصص  و تکمیل کادر پزشکی و تجهیز بیمارستان به سی تی اسکن جدید در آینده بسیار نزدیک را دادند.

رئیس بیمارستان امام سجاد رامسر اظهار کرد:؛ وزیر بهداشت در این بازدید با اعلام اینکه بیمارستان امام سجاد(ع) رامسر به عنوان یک بیمارستان ویژه در نظر گرفته شود، از گسترش و توجه ویژه وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی مازندران به دانشگاه پردیس خودگردان رامسر خبر داد.

وی گفت: همچنین هفته گذشته نیز مبلغ ۱۰ میلیارد ریال از سوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برای تکمیل هتلینگ این بیمارستان اختصاص داده شد.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 14 =