بهترین وب‌سایت برای ترجمه آنلاین کدام است؟

جامع‌ترین و متنوع‌ترین خدمات ترجمه آنلاین در وب‌سایت شبکه مترجمین اشراق ارائه می‌شود.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، امروز همزمان با توسعه فناوری‌های جدید و نفوذ اینترنت در تمامی بخش‌های زندگی و کسب و کار ، همه ما برای تهیه انواع کالا و خدمات به وب‌سایت‌های معتبر مراجعه می‌کنیم تا علاوه بر رفع نیازهای خود در کمترین زمان ممکن بتوانیم در هزینه‌ها نیز صرفه جویی کنیم.

سرعت پیشرفت تکنولوژی و انتشار اطلاعات در فضای اینترنت اکنون بسیار بالاست و هر شخصی در طول تحصیل و در زمان توسعه کسب و کار و تجارت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه‌های مختلف دارد اما همه اطلاعات تنها به زبان انگلیسی منتشر نمی‌شود و در بسیاری از موارد باید برای دستیابی به محتوای مورد نظر سایر زبان‌ها مانند فرانسوی، عربی، آلمانی، ترکی، ژاپنی و غیره را نیز در نظر بگیریم.

به گزارش ویرلن؛ همانطور که می‌دانیم تا چند سال پیش ترجمه این اطلاعات خود یک چالش بود و پیدا کردن مترجم مورد اعتماد که بتواند محتوا را با کیفیت عالی و در کمترین زمان ترجمه کند، بسیار دشوار بود. اما امروز وب‌سایت‌های معتبری برای ترجمه انواع محتوا، (از ترجمه مقاله گرفته تا ترجمه کتاب) وجود دارد که محتوای مورد نظرمان را در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ترجمه می‌کنند.

شبکه مترجمین اشراق (موسسه طلایه داران افق علم) نام برند معتبرترین و جامع‌ترین وب‌سایتی است که خدمات منحصر به فرد ترجمه را بصورت آنلاین و براساس استاندارد های روز دنیا برای تمامی آحاد جامعه در تمامی رشته‌ها و گرایش‌ها در ۳۷ زبان زنده دنیا ارائه می‌دهد لذا در این مقال بر آنیم تا دلایل موفقیت این وب‌سایت آنلاین ترجمه را ارائه کرده که در ذیل به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم:

بکارگیری مترجمان زبده و متخصص بر اساس آزمون

نظر به اینکه کیفیت ترجمه هر وب‌سایت ترجمه بسته به سطح مترجمین آن دارد لذا از آنجا که استخدام مترجم این شبکه پس از آزمون‌های چندگانه به اسنخدام این موسسه درمی‌آیند و همچنین از آنجا که هر مترجم صرفا در رشته تخصصی که در آن پذیرفته شده است قادر به ترجمه تخصصی در بر اساس ضوابط شبکه خواهد شد؛ لذا این یکی از عوامل بسیار مهم و اصلی در افزایش کیفیت ترجمه‌هایی است که توسط مترجمان این شبکه انجام می‌پذیرد و شاید بتوان گفت اصلی‌ترین عامل موفقیت شبکه مترجمین اشراق همین باشد.

تعدد خدمات ارائه شده

شبکه مترجمین اشراق خدمات مختلف ترجمه اعم از ترجمه رسمی و غیررسمی شامل ترجمه مقاله، کتاب، فایل‌های صوتی و تصویری و حتی ترجمه وب‌سایت‌ها و ترجمه همزمان را در یک وبسایت جامع تجمیع کرده، لذا کاربران به سهولت از خدمات این وب‌سایت جهت امور همه انواع ترجمه استفاده می‌کند و ضمن مشاهده و اطلاع از مرحله سفارش ترجمه خود در پنل کاربری‌شان، ترجمه خود را در زمان مشخص شده، دریافت می‌کنند و نظر به آمار اخذ شده بیش از ۹۹.۶ ترجمه‌های این وب‌سایت در موعد مقرر تحویل داده شده است که نشان از مشتری مداری و احترام به وقت کاربران این شبکه دارد.

ارائه ترجمه به زبان‌های گوناگون

شبکه مترجمین اشراق، ترجمه مقاله، ترجمه کتاب و سایر انحای ترجمه را با دارا بودن بیش از هزاران مترجم کارآزموده و زبده در همه زبان‌های زنده دنیا انجام می‌دهد که به نوع خود بی‌نظیر است و این می‌تواند یکی از مهم‌ترین دلایل موفقیت این وب‌سایت ترجمه آنلاین باشد.

گارانتی کیفی ترجمه

بر اساس قاعده مشتری مداری شبکه مترجمین اشراق، کاربران پس از دریافت ترجمه محق هستند که ترجمه را بررسی و در صورت هرگونه اظهار نظر و اعمال سلیقه کارشناسان و پشتیبانی شبکه رادرجریان قرار دهند و شبکه وظیفه خود می‌داند که جهت مرتفع کردن موارد اعلامی از طرف کاربر آنها را در اسرع وقت انجام دهد.

البته درصورت عدم رضایت کاربر حتی در صورت درخواست بر برگشت هزینه، ظرف کمتر از ۲۴ ساعت مبلغ واریز شده بدون هیچ کسری مرجوع می شود. این مبنای گارانتی دار بودن ترجمه‌ها در شبکه مترجمین اشراق یکی از عواملی است که کاربران با اطمینان می‌توانند هزینه درخواستی را واریز و منتظر دریافت فایل ترجمه شده باکیفیت باشند.

مترجم پیشنهادی از طرف کاربران

یکی دیگر از رمزهای موفقیت شبکه مترجمین اشراق امکان حق انتخاب مترجم به مشتریان می باشد در واقع کاربر اگر از کیفیت مترجمی که قبلا ترجمه را انجام داده است رضایت داشته باشد در زمان ارسال فایل جدید در کادر مربوط به مترجم پیشنهادی آن را مرقوم می‌کنند تا همان مترجم سابق جهت ترجمه اقدام کنند. این طرح باعث شده که کاربران با خیالی آسوده جهت ارسال فایل‌های جدید به ترجمه اقدام کنند.

ارج نهادن به کاربران وفادار

شبکه مترجمین اشراق از آنجا که از بدو تاسیس جهت جذب حداکثری کاربران بوده، لذا اصل مشتری مداری را در اولوبت کاری خود قرار داده است، پس بمنظور ارج نهادن به کاربران وفادار با توجه به مدت همکاری و حجم کار ارسالی کوپن تخفیف دائمی را ارائه می‌دهد. شما نیز اگر جزء افرادی هستید که حجم ترجمه بالایی دارید، پیشنهاد می‌شود با ثبت نام در سایت شبکه مترجمین اشراق از تخفیف‌های خوبی می توانید بهره مند شوید.

پشتیباتی ۲۴ ساعته در تمامی ایام

پشتیبانی در تمامی ایام سال، حتی روزهای تعطیل و بصورت شبانروزی یکی از آیتم های اصلی این سایت ترجمه است که در نوع خود بی‌نظیر است. نظر به بررسی‌های انجام شده تنها وب‌سایت ترجمه در ایران است که این تنوع پشتیبانی را دارد و این امر باعث رضایت صددرصدی کاربرانی است که از خدمات این وبسایت جهت ترجمه استفاده کرده‌اند.

ازریابی کیفی توسط کارشناسان خبره شبکه

فایل‌های ترجمه شده قبل از تحویل به کاربران محترم توسط مسئولان کیفی مورد بررسی قرار می‌گیرند، در واقع هر ترجمه بسته به  اینکه در چه زبان و چه رشته‌ای ترجمه شده است، توسط مسئول کیفی همان بخش از لحاظ زبانی و هم از لحاظ تخصصی مورد بررسی قرار می‌گیرد و اگر نیاز به بازخوانی و ویرایش داشت قبل از تحویل به کاربر انجام می‌پذیرد تا ترجمه نهایی که به دست مترجم می‌رسد، بدون ایراد باشد.

ارائه نمونه ترجمه و پرداخت قسطی

شبکه مترجمان اشراق برای اینکه بتواند رضایت تمامی کاربران را با خود به همراه داشته باشد، سعی می‌کند تا برای فایل‌های حجیم از یک الی ۴ مترجم زبده و متخصص نمونه ترجمه را دریافت کند و این خود کاربر است که مترجم متن خود را انتخاب می‌کند.

این استراتژی یکی از بهترین استراتژی‌هایی است که احساس رضایتمندی کاربران را قبل و بعد از ترجمه به خود جلب می‌کند و باعث هم افزایی بیش از پیش بین موسسه، مترجم و کاربر می‌شود. همچنین مساله قابل توجه از نظر کاربران اینجاست که برای ترجمه فایل‌های حجیم با مبلغ بیش از ۳۰۰ هزار تومان امکان پرداخت قسطی نیز وجود دارد. 

پرداخت جریمه برای ترجمه‌های با تاخیر

در سایت شبکه مترجمان اشراق ادعایی مبنی بر تحویل سرموعد سفارشات وجود دارد لذا کاربرانی که فایل را برای ترجمه ارسال می‌کنند، انتظار دارند حتما در زمان مقرر فایل را تحویل بگیرند، بدین منظور طراحی فنی این سایت بنحوی آماده شده است که اگر فایل ترجمه بنا به هر دلیلی تاخیر داشت که معمولا در یک دهم درصد فایل ها احتمالا پیش می‌آید، به اندازه مدت تاخیر، هزینه به عنوان خسارت به پنل کاربری سفارش دهنده عودت داده می شود.

این عمل به مشتری ثابت می کند که موسسه نسبت به کاری که انجام داده، متعهد است و سعی می‌کند بهترین خدمات را بر اساس زمان اعلامی ارائه کند. این ویژگی نیز یکی از ده‌ها ویژگی برتر شبکه مترجمین اشراق نسبت به سایر وب‌سایت‌های ترجمه است.

با همه ی این توصیفات بنظر می رسد بجاست که بیان نماییم شبکه مترجمین اشراق به عنوان بهترین وب‌سایت ترجمه آنلاین در ایران است که علاوه بر اینکه مورد اعتماد بیش از ۶۰۰ برند اعم از دانشگاه‌ها، نهادها، صنعتگران، سازمان‌ها، ادارات متفاوت و غیره بوده بلکه همچنین دارای بیش از ۱۵ هزار کاربر فعال اعم از اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی است.

کد خبر 4161294

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha