هدفگذاری ۱۰۰ هزار ساعت آموزش برای زنان سرپرست خانوار حاشیه شهرها

یاسوج- رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد از هدفگذاری ۱۰۰ هزار ساعت آموزش در راستای طرح توانمند سازی زنان سرپرست خانوار حاشیه شهرهای استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، جعفر گوهرگانی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه برنامه ریزی توانمند سازی زنان سرپرست خانوار حاشیه شهرها افزود: باید زنان سرپرست خانوار به صورت کلی آموزش ببیند و برای تحقق اهداف نیز در بین دستگاه های متولی وحدت رویه و تعامل وجود داشته باشد.

گوهرگانی با تاکید بر موضوع اولویت بندی در این طرح تصریح کرد: با اولویت بندی حاشیه شهرها می توان آموزش مناسبی به جامعه هدف داد.

رئیس جهاد کشاورزی استان گفت: برای اجرای این طرح، ۱۰۰ روز زمان داده شده است و ۱۰۰ هزار نفر ساعت زمان هدفگذاری شده آموزش است که کیفیت مطلوب آموزشی در زمان محدود به سختی به دست می آید.

گوهرگانی گفت: برای اجرای آموزش های این طرح اگر بتوانیم در بحث خوشه های تولید کار کنیم می توان نتیجه خوبی به دست آورد.

وی افزود: باید از دستگاه هایی که در این راستا کار کرده اند کمک گرفته شود.

گوهرگانی گفت: همچنین باید تاریخ شروع طرح مشخص شود و مدت زمان اجرای طرح نیز هدفگذاری شود و عدم زمان بندی باعث از دست رفتن فرصت مناسب می شود.

رئیس جهاد کشاورزی استان بر آموزش هدفمند و تحقق اشتغالزایی و تولید در این موضوع تاکید کرد و اظهار داشت: جلوگیری از هدر رفت هزینه با برنامه ریزی صحیح و اجرای هدفمند طرح محقق می شود.

کد خبر 4205612

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 4 =