آمریکا از حمله نظامی به ایران می‌ترسد

اسدالله بادامچیان گفت:امروز آمریکا از حمله نظامی به ایران می‌ترسد چرا که می‌داند اگر این اشتباه را کند، آنچنان دماغش به خاک مالیده می‌شود که دیگر جایی از آمریکا باقی نماند.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدالله بادامچیان عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته تهران ضمن تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: ۵۵ سال پیش از این نایب امام زمان (عج)، مرجع تقلید و احیاگر اسلام در عصر معاصر یعنی حضرت امام خمینی (ره) را به ملت ما عنایت کرد تا ملت به رهبری او، یک حرکت عظیم را شروع کنند که به انقلاب اسلامی منجر شد.

وی ادامه داد: این حرکت عظیم ملت از الطاف خیفه‌ی الهی بود که صرفاً این الطاف برای خواص الهی قابل مشاهده است و ما در سال‌های قبل از انقلاب شاهد انواع مجاهدت‌های مردم مبارز و شریف ایران بودیم که در مسیر خدا و برای حاکم کردن حکومت الهی، تلاش‌های بسیاری کردند و البته کسانی هم بودند که به دلیل سختگیری‌ها و خشونت‌های نظام حاکم ستمشاهی، از ادامه مسیر ناامید می‌شدند. اما قاطبه‌ی ملت تا پیروزی نهایی انقلاب، دست از تلاش برنداشتند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی افزود: در طی چهار دهه اخیر، ما فشارهای بسیاری را از جانب دشمنان و بدخواهان خود متحمل شدیم و شکست‌ها و موفقیت‌های بسیاری را به دست آوردیم.

بادامچیان با اشاره به اینکه باید بدانیم که قدم برداشتن در مسیر خدا هم شکست به همراه خواهد داشت و هم پیروزی، گفت: زمانی که با شکست مواجه می‌شویم، نباید مأیوس شویم و آن هنگام که پیروز می‌شویم، باید خدا را بابت آن شکرگزار باشیم.

وی تصریح کرد: زمانی که آمریکا متوجه شد که دیگر انقلاب اسلامی به پیروزی رسیده و نظام الهی در این کشور حاکم شده است، توطئه‌های خود را علیه ما مضاعف کرد و پس از آنکه در جنگ تحمیلی به موفقیتی دست نیافتند، فشارها و تحریم‌های خود را از طرق دیگر، بر ما تحمیل کردند.

بادامچیان گفت: امروز آمریکا از حمله نظامی به ایران می‌ترسد چرا که می‌داند اگر این اشتباه را کند، آنچنان دماغش به خاک مالیده می‌شود که دیگر جایی از آمریکا باقی نخواهد ماند.

نایب رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی اظهار کرد: آمریکای امروز دچار ورشکستگی اقتصادی است و با بحران‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کند و به همین دلیل است که در پشت پرده رئیس‌جمهوری را بر سر کار می‌آورند که تعمداً خُل‌بازی درمی‌آورد که البته او دیوانه نیست و صرفاً به این دلیل است که آنها دیگر از مسیر عقل به جایی نمی‌رسند.

بادامچیان گفت: ما امروز مشکلات بسیاری داریم و نیمه‌ی راه را رفته‌ایم و باید نیمه‌ی دیگر را هم پیش ببریم و البته با سختی‌ها و پیروزی‌های بیشتری در نیمه‌ی دوم مسیر مواجه خواهیم بود و باید در این مسیر مستقیم در خدمت ولایت باشیم.

وی خاطرنشان کرد: راه گریز از مشکلات این است که خودمان در پی حل معضلات و مشکلات خود اقدام کنیم و بتوانیم از نیروهای ارزشمند، کارآمد و قوی که در داخل داریم، استفاده کنیم.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با اشاره به اینکه نباید به آنهایی که خلاف کرده و مسیر نادرست را طی کرده‌اند، توجه کنیم، گفت: ما باید نیروهای ارزشمند را در کشور انتخاب کنیم، چرا که اگر امثال رجایی‌ها و باهنرها بر سر کار باشند، دیگر شاهد اختلاس و حقوق‌های نجومی نخواهیم بود.

بادامچیان در پایان تأکید کرد: ما در میان ملت خود، رجایی‌های بسیاری داریم و همه باید به دنبال آنها باشیم و از خداوند استمداد می‌خواهیم که ما را در مسیر سختی که پیش‌روی داریم، یاری کرده و امیدوارم که امسال هم بتوانیم در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن، دنیا را بار دیگر شگفت‌زده کنیم.

کد خبر 4223355

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =