در ششمین نشست تخصصی نور، فیلم و تصویر با حضور جمعی از فیلمبرداران، تصویربرداران، نورپردازان و تهیه‌کنندگان، از چهار پیشکسوت حوزه فنی در سالن کوثر صدا و سیما تجلیل شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، همزمان با برگزاری ششمین نشست تخصصی نور، فیلم و تصویر از چهار پیشکسوت فیلمبرداری، نورپردازی، تصویربرداری و دستیاری تقدیر شد.

نورالدین موسی، مدیر کل تولید سیما، درباره برگزاری چنین نشستی گفت: "در چارچوب افق رسانه سازمان که برای تمام حوزه های به ویژه حوزه معاونت سیما ترسیم شده و به منظور ارتقاء پیام های تولیدی در قالب برنامه های تولیدی این گونه نشست ها از سوی کمیته های تخصصصی و امور کارشناسی و ارزیابی اداره کل تولید سیما برگزار می شود."

وی برگزاری نشست های تخصصی را از اهداف کمیته های تخصصی دانست و گفت: "ما نمی توانیم نسبت به عوامل و برنامه سازان تولیدی که در طراحی، تولید و توزیع پیام دست دارند و ساز و کار اصلی در دست نیروی انسانی است، بی توجه باشیم. بنابراین برگزاری چـنین نشست هایی باعث ارتقاء کیفیت نیروی انسانی می شود و تدارک چنین اقداماتی ارتقاء کیفیت پیام های تولیدی را در رسانه در پی خواهد داشت."

در این نشست ازغلامرضا رضی (فیلمبردار)، حمیدرضا احمدی لاری (نورپرداز)، زین الدین علامه (تصویربردار) و علی اکبر سعدآبادی (دستیار فیلمبردا) به عنوان پیشکسوتان این حرفه ها که در طول سالیان متمادی با سازمان همکاری کرده و برنامه های این رسانه را تولید کردند، قدردانی شد.

در ادامه این نشست با نمایش فیلم هایی از علی مداحی، غلامرضا سعادت و حمید مجتهدی بیدآبادی از این همکاران نیز تقدیر شد و این همکاران ضمن سخنرانی در زمینه های تصویربرداری، فیلمبرداری، نورپردازی، تهیه کنندگی و کارگردانی و کسب تجارب موفق و ایده های نو خود در زمینه های کاری، به پرسش های شرکت کنندگان در نشست پاسخ گفتند.

کد خبر 434027

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 7 =