دشمن با تهاجم فرهنگی حجاب زنان را هدف قرار داده است

قشم - فرماندار قشم گفت: دشمن در جریان جنگ نرم و تهاجم فرهنگی می خواهد حجاب را به عنوان زینت زنان در جوامع اسلامی بگیرد.

علیرضا نصری در گفتگو با خبرنگار مهر به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب گفت: عفاف و حجاب زینت زن و حافظ ارزش های اوست ویکی از راه های مقابله با تهاجم فرهنگی حفظ عفاف و حجاب است.

نصری بیان داشت: اگر بانوان به این امر توجه داشته باشند به طور یقین فرهنگ غلط غربی نمی تواند به آنها رسوخ کند و وصیت نامه شهدا تاکیدی بر حفظ حجاب و عفاف است که بانوان به این امر باید صحه بگذارند.

وی با اشاره به اهمیت دادن اسلام به مسئله عفاف و حجاب گفت: اسلام به مسئله عفاف و حجاب اهمیت بسزایی داده  و بارها به آن تاکید کرده است.

فرماندار قشم بد حجابی و بی حجابی را محصول کشورهای غربی دانست و گفت: بی بند و باری و تزلزل بنیان خانواده ها در غرب ریشه در بی حجابی بانوان دارد.

وی تمدن اسلامی و ایرانی را افتخار جامعه بشری دانست و گفت: از قدیم الایام عفت و حجاب زن ایرانی حفظ شده و امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، رعایت حریم عفاف و حجاب یک ارزش الهی محسوب می شود.

فرماندار قشم  به تهاجم فرهنگ غلط غربی در کشورمان اشاره کرد و گفت: متاسفانه دشمنان اسلام با برنامه ریزی که کرده اند سعی دارند ارزش های دینی و اسلامی ما را از جمله عفاف و جاب زنان را از بین ببرند که خانواده ها باید به این امر مهم بیشتر توجه کرده و به ارزش های دینی و اسلامی توجه اساس داشته باشند.

نماینده سیاسی دولت در قشم  عنوان کرد : حجاب اسلامی وظیفه حفظ عفاف اسلامی است وشخصیت زن مسلمان به او اجازه نمی­‌دهد که از راه نشان دادن پیکر برهنه خود زینت خود را نشان دهد.

نصری اظهار داشت : تحکیم خانواده از طریق تنظیم روابط خانوادگی، تطهیر جامعه از محرک‌های جنسی و عاطفی و تشکیل خانواده با معیارهای صحیح از جمله مواردی است که برای ترویج عفاف در جامعه باید مد نظر قرار داد.

فرماندار قشم  بیان داشت : مقوله حجاب یک پدیده فرهنگی است  واکنون این پدیده فرهنگی به یک آسیب فرهنگی تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه دختران و زنان جامعه اسلامی باید حجاب داشته باشند، تصریح کرد: نباید حجاب را دلیل محدودیت و محرومیت زنان از رفاه اجتماعی دانست؛ زیرا حجاب و عفاف مایه امنیت زنان در اجتماع است.

نماینده سیاسی دولت در شهرستان قشم با تأکید بر اینکه زینت زن عفاف و حجاب است اضافه کرد: دشمن در جریان جنگ نرم و تهاجم فرهنگی می خواهد، این زینت را از زنان در جوامع اسلامی بگیرد.

نصری  با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر در آیات قرآن کریم و روایات امامان معصوم )ع) سفارش شده است، تصریح کرد: بدحجابی از منکرات به شمار می رود و زنان و دختران ما باید حجاب را رعایت و عفاف خود را حفظ کنند.

وی با بیان اینکه زنان و دختران ایرانی در شاخه های مختلف توانایی ها و توانمندی های بالایی دارند، اظهار کرد: زنان ایرانی دارای ظرفیت های بالایی هستند.

کد خبر 4344963

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 1 =