مسئولان عملکردشفاف را مدنظر قراردهند/لزوم پاسخگویی مدیران به مردم

اراک- نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان گفت: مسئولان و مدیران بایستی عملکرد صحیح و شفاف و پاسخگویی به مردم را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر کریمی روز شنبه در شورای اداری شهرستان اراک اظهار داشت: در شرایط کنونی محور تهدیدات دشمنان در حوزه جنگ نرم، اقتصاد، فرهنگ و رسانه، حوزه سیاسی و روابط بین المللی تغییر مسیر داده است.

وی افزود: آمریکا و همراهانش به دنبال مهار جمهوری اسلامی ایران هستند. چرا که خودشان اعتراف می کنند که توان فروپاشی نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارند، هدف و تلاش آنان در شرایط کنونی تضعیف ساختار درونی نظام است و اصرار دارند که جمهوری اسلامی ایران نباید در یمن، سوریه... و حضور داشته باشد.

وی ادامه داد: همه اینها در راستای استراتژدی و راهبرد مهار ایران است. چون امروز جمهوری اسلامی ایران نه تنها در منطقه، بلکه فراتر از منطقه فعال و تاثیر گذار است.

کریمی بیان داشت: دشمنان به خوبی و روشنی می‌دانند و بر اساس همین دانستن سعی می کنند این توان را مهار کنند و به سمت تضعیف ساختار درونی و عملکردی نظام جمهوری اسلامی حرکت می کنند.

وی خاطرنشان کرد: ما یک ساختار حکومتی مستحکم داریم و این استحکام به قدری است که توانسته چهار دهه انقلاب را صیانت کند و  تهدیدها و تحریم ها چه در گذشته و چه در دور جدید، در این راستا است که ما را به لحاظ عملکرد دچار اختلال و محدودیت و مشکل کند.

کریمی با اشاره به اینکه حوزه اقتصاد، حوزه بسیار مهم و با اهمیتی است افزود: با توجه به اینکه در مقابل باید راهکار و راهبردهایی برای مقابله داشته باشیم، تصمیم مقام معظم رهبری برای تشکیل یک شورای هماهنگی سران قوا در همین راستا بود.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در بخش دیگر سخنان خود اظهار داشت: دشمن در حوزه رسانه با هدف ترویج یاس و ناامیدی در بین مردم و اینکه القا کند انقلاب اسلامی دچار تزلزل شده و توانایی حل مشکلات را ندارد، وارد میدان شده است.

وی ادامه داد: بر عهده مدیران و مسئولان است که با عملکرد درست و شفاف خود، اجاره ندهند اهداف دشمن در این حوزه تحقق پیدا کند و فرماندهان جنگ نرم در این حوزه مدیران و مسئولان هستند.

کریمی تصریح کرد: با حساسیت، جدیت و عملکرد درست از ایجاد شایعات و گسترش و توسعه شایعات جلوگیری شود و مدیران باید به طور شفاف و روشن پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

وی بیان داشت: ابعاد دشمنی دشمنان ملت ایران طی یک سال گذشته به شدت افزایش پیدا کرده و هیچ وقت طی چهار دهه گذشته انقلاب به این میزان شفاف و روشن خصومت و دشمنی آمریکا و هم پیمانانش را در مقابل خود نداشته‌ایم.

کریمی گفت: آمریکا تعارفات دیپلماسی را کنار گذاشته و در بیاناتش، به صراحت تمام توانش را برای فروپاشی و مهار قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران به کار بسته و نیاز است که خود را برای این شرایط آماده کنیم.

کد خبر 4473241

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 12 =