واگذاری نظارت بر امور فرهنگی سرویس مدارس به سازمان دانش آموزی

قائم مقام سازمان دانش‌آموزی از واگذار شدن نظارت بر امور فرهنگی مربوط به سرویس های مدارس کل کشور و اپلیکیشن های مرتبط با این موضوع به سازمان دانش‌آموزی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد روشنی گفت: بر اساس تفاهم‌نامه‌ای که میان سازمان دانش‌آموزی با دفتر مرکزی انجمن اولیا و مربیان به امضا رسید، وظیفه بررسی و نظارت بر عملکرد پیمانکاران و رانندگان خودروهای حمل و نقل دانش‌آموزان و انجام فعالیت‌های فرهنگی مرتبط با این موضوع در راستای تامین امنیت جسمی، تربیتی و روحی دانش‌آموزان و آرامش خیال والدین به مدت یک سال به سازمان دانش‌آموزی کشور واگذار شد.

قائم‌مقام سازمان دانش‌آموزی اظهار کرد: بر این اساس، سازمان دانش‌آموزی ارتقای کمی و کیفی خدمات حمل و نقل به دانش‌آموزان، بررسی و نظارت بر فرآیندهای حمل‌ونقل دانش‌آموزان با مشارکت والدین، بهره‌گیری تربیتی از زمان رفت و برگشت در طول مسیر برای دانش‌آموزان، ارتقای دانش و فرهنگ ترافیک والدین و دانش‌آموزان را در دستور کار قرار خواهد داد.

روشنی ادامه داد: نحوه نظارت بر سرویس مدارس، اجرای برنامه‌های فرهنگی و همچنین استفاده از اپلیکیشن‌های مرتبط در دستور کار جلسه پایان آذر مدیران سازمان دانش‌آموزی قرار دارد.

او در پایان به تعهدات سازمان دانش‌آموزی در این باره اشاره کرد و بیان کرد: برگزاری گردهمایی توجیهی برای واحدهای اداری متناظر بر استان‌ها و مناطق، همکاری بر تدوین شاخص‌های ارزیابی خدمات حمل و نقل دانش‌آموزان، تهیه و تولید محتوای متناسب و نرم‌افزارهای آموزشی متناسب با سن و جنس دانش‌آموزان، به کارگیری نرم‌افزارهای نظارتی با تایید اولیا و مربیان از جمله تعهدات سازمان است.

کد خبر 4474491

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 7 =