آمریکا از حماقتی که کرده است پشیمان خواهد شد

رئیس پلیس پایتخت گفت: علت دشمنی استکبار با سپاه پاسداران، روحیه ظلم ستیزی سپاه و دفاع از آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حسین رحیمی، در دیدار با سردار اسماعیل کوثری، جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله، با اشاره سالروز میلاد با سعادت امام حسین (ع) و تبریک روز پاسدار، گفت: علت دشمنی استکبار با جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران، روحیه ظلم ستیزی و دفاع از آرمان‌های الهی و آرمان‌های ائمه اطهار در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی گفت: این نظام و مردم با پیروی از منش امام راحل (ره) مسیری را در پیش گرفته است که نه به کسی ظلم کند و نه ظلم پذیر باشد، این نظام به دنبال جدا کردن اسلام آمریکایی از اسلام واقعی است و در حال حاضر مجموعه جمهوری اسلامی ایران در این مسیر در حال حرکت است و همین موضوع باعث شده تا دشمن سرتاپا مسلح و البته دارای روحیه جنایت پیشگی و جنایت کاری در طول چهار دهه دشمنی خود را با نظام، ارکان آن و مردم بیش از پیش کند و عملاً با این دشمنی در تقابل با آرمان‌های الهی و خدایی به معنای واقعی کلمه قرار گرفته‌اند.

سردار رحیمی با اشاره به اقدامات اخیر رئیس جمهور آمریکا، در تقابل آشکار با جبهه اسلام بیان داشت: در طول چند روز گذشته شاهد آن بودیم که دولت شیطان صفت آمریکا، با تغییر پایتخت رژیم اشغالگر و کودک کش اسرائیل و در ادامه آن به رسمیت شناختن بلندی‌های جولان، به عنوان قسمتی از اراضی این رژیم نامشروع، دشمنی آشکار خود را با دنیای اسلام به آشکار نشان داد.

وی افزود: آمریکا در ادامه دشمنی خود، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به عنوان گروه تروریستی معرفی کرده، سپاهی که همواره گوش به فرمان امام (ره) و پاسدار راه امام (ره) بوده و هست، که این خود نشان از عصبانیت رژیم آمریکا از موفقیت‌های سپاه پاسداران در منطقه است.

سردار رحیمی تصریح کرد: اینکه آمریکا پاک‌ترین نهاد جمهوری اسلامی را تروریست می‌خواند قطعاً از حماقتش است و به زودی پشیمان خواهد شد و همه ملت‌های آزاده جهان پشت سپاه قرار دارند.

وی اظهار داشت: سپاه پاسداران نهاد بزرگی به نام بسیج را پایه گذاری کرد و امروز با افتخار شاهد آن هستیم که بسیج جهان اسلام، در نقاط مختلف در حال شکل گیری است و طبیعتاً هر انسان آزاد و حق طلبی در این مسیر ثواب گام برمی دارد و از این آرمان دفاع خواهد کرد و امیدواریم همگی در مسیر انقلاب و ترویج احکام اسلامی و خدایی گام‌های بلندی را برداریم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ، در پایان صحبت‌های خود با تبریک مجدد روز پاسدار، خاطرنشان کرد: ما خود را در کنار شما می‌دانیم و آرزو داریم که به زودی پشیمانی دشمن از حماقت خود در این موضوع شاهد باشیم.

کد خبر 4586274

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 3 =