همه ظرفیت‌ها برای رونق تولید در استان بوشهر استفاده شود

بوشهر - استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم استفاده از همه ظرفیت‌ها برای رونق تولید در استان بوشهر، گفت: رونق تولید و توسعه اشتغال در استان بوشهر با جدیت دنبال می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالکریم گراوند صبح شنبه در نشست رونق تولید استان بوشهر اظهار داشت: در راستای رونق تولید در استان بوشهر باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود تا هم شاهد رونق تولید و هم بهبود وضعیت اشتغال باشیم.

وی خواستار حذف فرایندهای زائد در عرصه اقتصادی و سرمایه‌گذاری شد و اضافه کرد: باید زمینه برای فعالیت سرمایه‌گذاران تسهیل شود و در این راستا مسئولان باید زمینه تسهیل فرآیندها را فراهم سازند.

استاندار بوشهر با تاکید بر تسهیل و تسریع در روند سرمایه‌گذاری و رونق تولید بیان کرد: تسهیل‌گری به معنای نادیده گرفتن قوانین و مقررات نیست و دستگاه‌ها و بانک‌ها بر هزینه کرد تسهیلات اشتغال‌زایی باید نظارت داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های استان بوشهر تسهیل‌گر رونق تولید و ایجاد اشتغال باشند ادامه داد: ظرفیت‌های اقتصادی و پتانسیل سرمایه‌گذاری بالایی در استان وجود دارد که باید از این شرایط استفاده کرد.

پیگیری توافقات سفر هیئت دولت به استان

گراوند خواستار پیگیری جدی توافقات سفر هیئت دولت به استان بوشهر شد و خاطرنشان کرد: سازمان جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این توافقات را پیگیری کنند.

وی با اشاره به حمایت استان بوشهر از طرح‌های دانش‌بنیان در حوزه رونق تولید و اشتغال افزود: معرفی ظرفیت‌ها و فرصت‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی به مردم و سرمایه‌گذاران یکی از مسائل ضروری است.

استاندار بوشهر استفاده از همه اختیارات برای رونق تولید را ضروری دانست و تصریح کرد: اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان بوشهر با جدیت موضوع پنجره واحد سرمایه‌گذاری را پیگیری کند.

کد خبر 4601157

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 3 =