کسانی که مردم را ناامید می کنند  پیاده نظام جبهه باطل هستند

تهران- امام جمعه کن گفت: کسانی که مردم را ناامید می کنند پیاده نظام جبهه باطل هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی صالح در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کن طی سخنانی اظهار داشت: در نقشۀ کلّی تاریخ، جهان به سمت جاهلیّت ثانی و تمییز کامل حق از باطل پیش می‌رود. و در این شرایط با کوتاه آمدن، جبهۀ باطل پرروتر و وقیح‌تر شده و فشارهایش را بیشتر می‌کند.

وی افزود: در حوزه سیاسی هیاهوهای امپراطوری رسانه‌ای آمریکا و ثروت شیوخ خلیج فارس، بمب‌های اسرائیل بر روی مردم فلسطین و لبنان و بمب‌های عربستان بر روی مردم یمن رو می‌بینیم که همه برای خاموش کردن صدای حق و کوبیدن مستضعفین عالم به کار می‌رود.

صالح نیا خاطرنشان کرد: در حوزه عدالت در جدیدترین مورد یک افسر پلیس آمریکایی در شهر «بی تاون» تگزاس بی‌رحمانه زن ۴۴ ساله و سیاه پوستی را که فریاد می‌زد «باردار هستم» در پارکینگ مجتمع آپارتمانی محل زندگی‌اش، به ضرب گلوله می‌کشد.

وی در ادامه گفت: در حوزه فرهنگ روز به روز بر آلوده کردن فضای مجازی می‌افزایند و با تحریک تعدادی دانشجو نما به تظاهرات علیه حجاب می‌پردازند و با لگد به دختر دانشجوی محجبه روزه دار می‌زنند و مردی با پوشیدن پوشش زنانه به دفاع از بی حجابی می‌پردازد.

صالح نیا تصریح کرد: در حوزه اقتصادی فشار بر مردم به ویژه طبقات ضعیف و متوسط ما را افزایش می‌دهند و عوامل شیطان لزوماً آمریکایی نیستند ایرانی‌های بی غیرتی که شکر و ملزومات مردم را احتکار می‌کند، گوسفند ماده صادر می‌کند، دلار فراوان میخرند، زمین خواری و ملک بازی می‌کند.

امام جمعه کن گفت: کسی که مردم را از جنگ می‌ترساند و مسئولی که توانایی برخورد ندارد و عقب هم نمی‌کشد اینها همه پیاده نظام جبهۀ باطل هستند لذا در حوزۀ خارجی باید جنگ را به عمق خاک دشمن کشاند و در این راستا نفوذ ارتش یمن به عمق مناطق استراتژیک عربستان و موشک‌های حماس را ببینید.

کد خبر 4619040

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 3 =