باشگاه کارآفرینان در بوشهر راه اندازی شد

بوشهر - با هدف حمایت از ایده پردازان، باشگاه کارآفرینان در بوشهر راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، علی سملیان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر در مراسم امضای تفاهمنامه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و دانشگاه فنی و حرفه ای برای مهارت افزایی و کارآفرینی گفت: امروزه اشتغال بدون فضای مجازی موفق نخواهد بود.

وی گفت: رشد و توسعه فناوری‌ها و دنیای مجازی با همه تهدیدات، مخاطرات، معایب و چالش‌هایی که برای جامعه به همراه دارد، حاوی فرصت‌ها و نکات مثبت و سازنده بسیاری نیز است و یکی از نمونه‌های بارز این فرصت‌ها، به ظرفیت اشتغالزایی این حوزه بازمی‌گردد که به تازگی در جامعه ایران نیز مورد توجه قرار گرفته است.

سملیان با اشاره به معضل بیکاری به عنوان یکی از جدی‌ترین تهدیدات فعلی کشور در عرصه اقتصادی و اجتماعی اظهار کرد: در چنین فضا و شرایطی باید با شناخت دقیقی از ظرفیت‌ها و فرصت‌های بالقوه، ضریب استفاده از بسترهای اشتغالزایی را بیش از پیش تقویت کرد.

وی با اشاره به اینکه به طور اساسی کار آفرینی ابتدا مستلزم نگاهی هوشمندانه و بهره‌گیری حداکثری از فرصت‌ها است، تصریح کرد: ارتباطات و فناوری اطلاعات توانسته است بستر توسعه بسیاری از فعالیت‌ها و مشاغل خرد و کوچک باشد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر اینکه ارتباطات و فناوری اطلاعات بستری است که توانسته به بهترین شیوه تمام محصولات و خدمات بازار مشاغل را به بازار معرفی می‌کند، گفت: برای حمایت از ایده پردازان و رویدادهای کارآفرینی باشگاه کارآفرینان در این استان راه انداری شده است.

تفاهم نامه ایجاد، گسترش، همفکری و همکاری های آموزشی، پژوهشی و فناوری در راستای تحقق اهداف برنامه ششم توسعه جمهوری اسلامی ایران در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و رسالت دانشگاه فنی و حرفه ای در ایجاد مهارت افزایی و کارآفرینی بین اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر و دانشگاه فنی و حرفه ای به امضا رسید.

کد خبر 4644326

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 8 =