سالن‌ها و فضاهای ورزشی نیمه‌کاره استان بوشهر تکمیل شوند

بوشهر - معاون اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: تکمیل سالن‌ها و فضاهای ورزشی نیمه کاره از دغدغه‌های ورزش استان است.

به گزارش خبرنگار مهر، موسی کشتکار ظهر سه‌شنبه در دیدار با سرپرست برگزاری جشنواره فوتسال استان بوشهر گفت: امیدواریم با برگزاری جشنواره بزرگ فوتسال استانی، شاهد گشایش‌های خوبی در رشته فوتسال باشیم.

وی اضافه کرد: تکمیل سالن‌ها و فضاهای ورزشی نیمه کاره و استفاده بهینه و بهره‌گیری از حداکثر ظرفیت سالن‌های موجود یکی دیگر از دغدغه‌های مدیریت ارشد اداره ورزش و جوانان استان است.

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر افزود: یکی از ضعف‌های عمومی ما عدم استفاده بهینه از منابع و امکانات محدودی است که در اختیار داریم که باید با روحیه همکاری و برنامه‌ریزی دقیق رفع شود.

کشتکار استفاده از تمام ظرفیت‌های بخش ورزش برای کاهش آسیب‌های اجتماعی را ضرورتی دیگر برشمرد و گفت: یکی از بزرگترین مشکلات امروز جامعه ما بروز آسیب‌های اجتماعی است که توسعه ورزش از راهکارهای مناسب کاهش و مقابله با آنها است.

وی افزود: استفاده از تمام ظرفیت‌های اجتماعی و مدیریتی از جمله جلب مشارکت‌های مردمی، استفاده از ظرفیت خیران، توان شهرداری‌ها و جذب مساعدت کارگاه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی از دیگر موارد در توسعه ورزش در سطوح مختلف است.

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: با توجه به ضرورت برگزاری شایسته این رویداد بزرگ سالنی استانی، سالن دو هزار نفری فجر با همه امکانات جانبی به عنوان سالن مراسم افتتاحیه در نظر گرفته می شود.

برگزاری بزرگترین فستیوال سالنی استان

سید عادل میری سرپرست بزرگترین فستیوال سالنی استان در این نشست با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای برگزاری بزرگترین فستیوال سالنی استان اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های اساسی مجموعه در شهر بوشهر توسعه رشته جذاب فوتسال و بازیابی جایگاه واقعی فوتسال استان در کشور است.

وی با اشاره به پیشینه پرورش ورزشکاران و قهرمانان متعدد ملی، جهانی و المپیکی در استان افزود: شرایط و جایگاه کنونی ورزش استان مورد توجه و قبول مردم فرهنگ‌مدار و ورزش دوست استان است.

سید عادل میری با اشاره به خدمات ارزنده و تلاش‌های مدیرکل ورزش و جوانان در حوزه ورزش استان تصریح کرد: به رغم مشکلات و محدودیت‌های مالی و کمبود منابعی که در سطوح ملی و استانی با آنها مواجه هستید، دغدغه و انتظار عموم مردم و ورزشکاران شهرستان بوشهر این است که جایگاه فوتسال در تراز شاخص‌ها و توانمندی‌های جوانان و ورزشکاران این استان باشد.

وی پیگیری منابع از طریق مراجع ملی را یکی دیگر از ضرورت‌های پیشبرد امور و موفقیت مدیریت اجرایی در شهرستان و استان دانست.

وی افزود این رویداد با حضور ۶۰ تیم و حضور ۷۵۰ ورزشکار، مربی و سرپرست از مورخ ۲۰ و ۲۱ تیرماه، با همکاری و مشارکت هیئت فوتبال استان، اداره کل آموزش و پرورش استان، هیئت ورزش های همگانی استان و سایر نهاد ها و ارگان های زیربط برگزار می شود.

کد خبر 4650757

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 1 =