منطقه ویژه اقتصادی کاشان تولید را رونق می بخشد

کاشان - نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با اشاره به استعداد ویژه کاشان در سرمایه گذاری گفت: منطقه ویژه اقتصادی کاشان تولید را رونق می بخشد.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدجواد ساداتی نژاد پیش از ظهر شنبه در منطقه ویژه اقتصادی کاشان با بیان اینکه این منطقه فراز و نشیب های متعددی داشته، اظهار داشت: از نگاه برخی از مسئولان منطقه ویژه اقتصادی کاشان می توانست تهدیدی برای سایر مناطق اقتصادی استان اصفهان باشد اما با نگاه ویژه مسئولان تحقق بهره برداری از این منطقه در کاشان به حقیقت پیوست.

وی با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی کاشان از نظر صنعت منطقه ویژه ای است، افزود: نیروی انسانی منطقه کاشان نجیب و توانمند است و از نظر سرمایه گذاری منطقه مستعدی است چراکه پنجمین شهرستان ثروتمند کشور است و بر همین اساس پس از آغاز عملیات فنس کشی نیاز به زیرساخت هایی همچون آب، برق و گاز دارد که با عنایت مسئولان محقق می شود.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با بیان اینکه منطقه اقتصادی کاشان می تواند منطقه آب لجستیک استان اصفهان انتخاب شود، ابراز داشت: این منطقه می تواند صنعت در منطقه کاشان را رونق بخشیده و رونق تولید را به معنای واقعی کلمه محقق کند و برای نه تنها منطقه بلکه برای کشور آبرومند باشد چراکه معتقد هستیم منطقه ویژه اقتصادی کاشان می تواند برای کشور ثروت آفرین باشد.

وی با بیان اینکه فاز اول منطقه ویژه اقتصادی کاشان به مرحله اجرا درآمده است، گفت: فاز نخست این منطقه ویژه اقتصادی در ۲۵۰ هکتار به بهره برداری می رسد و فازهای بعدی نیز با اختصاص اعتبارات لازم به بهره برداری می رسد تا در راستای رونق بخشی به تولید کشور تاثیر داشته باشد.

کد خبر 4659148

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 8 =