۵۲ طرح در شهرستان گناوه افتتاح یا اجرایی می شود

گناوه- فرماندار گناوه گفت: امسال به مناسبت هفته دولت در شهرستان گناوه ۵۲ طرح به مبلغ ۹۵ میلیارد تومان افتتاح یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سید علی پاک نژاد دوشنبه شب در نشست شورای اداری شهرستان گناوه با تبریک دهه امامت و ولایت و عید غدیر اظهار داشت: همه مردم و مسئولان در آیین ها و برنامه های ویژه این ایام خجسته حضوری پرشور و گسترده داشته باشند.

فرماندار گناوه  با اشاره به سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی یادآور شد: آسایش، امنیت و آرامش امروز جامعه مرهون خون شهدا، ایثارگری ایثارگران و استقامت و پایداری آزادگان سرافراز میهن اسلامی است و همه مدیون خون شهدا و ایثارگری ایثارگران هستیم.

پاک نژاد گفت: به مناسبت بازگشت آزادگان سرافراز برنامه های بسیار خوبی در سطح شهرستان برگزار شد.

وی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه هفته دولت  و نامگذاری دوم تا هشتم شهریور ماه بعنوان هفته دولت اضافه کرد:اتحاد ، همدلی، وحدت و هم افزایی و ایجاد امید در جامعه در دستور کار همه ادارات و دستگاه های شهرستان قرار داشته باشد.

پاک نژاد با اشاره به اینکه در دولت تدبیر و امید برنامه های و اتفاقات خوبی در کشور و به تبع آن در شهرستان گناوه انجام شده است  تصریح کرد:ادارات و دستگاه ها با ارتباط و تعامل بیشتر با رسانه ها خدمات انجام شده را به مردم اطلاع رسانی کنند.

وی ادامه داد: دولت تدبیر و امید در سخترین شرایط اقتصادی قرار گرفته و هیچ دولتی در دوران ۴۰ ساله انقلاب در این شرایط نبوده است ولی با وجود این شرایط  طرح‌های مهمی در مناطق مختلف کشور از جمله شهرستان گناوه در هفته دولت و در طول سال پیش بینی شده است.

فرماندار گناوه خاطر نشان کرد: امسال به مناسبت هفته دولت در شهرستان گناوه  ۵۲ طرح به مبلغ ۹۵ میلیارد تومان افتتاح  یا  عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

وی گفت: از این طرح ها،۴۴ طرح برای افتتاح  به مبلغ ۷۰ میلیارد تومان و هشت پروژه آغاز عملیات اجرایی و کلنگ زنی  به مبلغ ۲۵ میلیارد تومان در شهرستان گناوه آماده شده است.

فرماندار گناوه افزود: از ۴۴ طرح افتتاحی ،۱۷ پروژه ملی،۱۰ پروژه استانی، ۵ پروژه اقتصادی و ۱۲ پروژه از سایر منابع  است که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح خواهند شد.

وی ادامه داد: از هشت طرح های آغاز عملیات اجرایی ۵ پروژه استانی و۳پروژه  سایر موارد هستند.

وی با تاکید بر اینکه  مدیران دستگاه‌های اجرایی در برنامه‌های هفته دولت حضور پررنگ داشته باشند افزود: با توجه به اینکه بیشتر مراجعه مردم در ساعات اداری  به ادارات و لزوم توجه و رسیدگی به امورات مراجعه کنندگان و رفاه حال مردم هیچ پروژه ای درهفته دولت در ساعات اداری افتتاح یا آغاز عملیات اجرایی نخواهند داشت و عمده برنامه های طرح‌های افتتاحی و اجرایی در هفته دولت بعد از ساعات کار اداری  و عصرها  و به صورت تجمیعی برگزار خواهد شد .

فرماندار گناوه اضافه کرد: با توجه به در پیش بودن روز کارمند ادارات مختلف کارمندان نمونه خود را معرفی کنند تا بتوان از این کارمندان نمونه ادارات تجلیل کرد.

وی گفت: به منظور صرفه جویی در مصرف کاغذ و کاهش هزینه ها دفترچه هفته دولت به صورت کاغذی چاپ نخواهد شد و به صورت فایل و در فضای مجازی در اختیار همگان قرار می گیرد .

وی پیرامون ضرورت پوشش خبری مناسب برنامه های هفته دولت گفت: ادارات عملکردها و برنامه های خود را با تعامل با رسانه ها اطلاع رسانی کنند و عملکرد مدیران توسط کمیته  ارزیابی عملکرد مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

فرماندار گناوه بیان کرد: با توجه به قرار گرفتن شهرستان گناوه در جمع ۳۱ شهرستان کمتر توسعه یافته و هدف وزارت کشوراستفاده از ظرفیت ها و موقعیتها و رسیدن  به اهدافی مورد نظر وزارت کشور بخصوص در زمینه سرمایه گذاری و مدل توسعه روستایی و شهری با استفاده از ظرفیت های شهرستان در دستور کار همه ادارات و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان باشد تا بتوان از این موقیت برای توسعه شهرستان نهایت بهره را برد.

وی با اشاره به ضرورت ایجاد فضای مناسب برای سرمایه گذاران در شهرستان گناوه گفت:شهرستان گناوه دارای فضای مناسب برای سرمایه گذاران است و هر هفته کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری،رفع موانع تولید و اقتصاد مقاومتی شهرستان برگزار می شود و گزارشات بر اساس حضور سرمایه گذاران تشریح می شود.

وی گفت: ادارات شهرستان گناوه  سرمایه گذاران رابرای جذب سرمایه و سرمایه گذاری در شهرستان تشویق کنند و در راستای رونق تولید و اشتغال که مورد نظر دولت است تلاش کنند.

کد خبر 4697151

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 4 =