میدان نقش جهان میزبان بیش از ۴۰۰ عنوان بازی می شود

اصفهان - رئیس اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: یکم شهریورماه بیش از ۴۰۰ نوع بازی در میدان نقش جهان اصفهان دراختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد.

نفیسه گل‌شیرازی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه بخشی از برنامه ویژه «تابستانه» در میدان نقش جهان اصفهان برگزار می شود، اظهار داشت: از روز  یکم شهریورماه بیش از ۴۰۰ نوع بازی در میدان نقش جهان اصفهان در اختیار خانواده‌ها قرار می‌گیرد.

وی افزود: فضاسازی سخت افزاری این ویژه برنامه از ساعت ٦ صبح روز جمعه یکم شهریورماه آغاز شده و بعد از آن به ترتیب ایستگاه های بازی با ۴۰۰ نوع متنوع در میدان نقش جهان چیدمان می شود. 

رئیس اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان  بیان داشت: روال این برنامه بر این اساس است که از ساعت ۱۴ چیدمان این بازی ها در دورتادور میدان نقش جهان آغاز شده و تا ساعت ۱۷ ادامه پیدا می کند و خانواده ها از ساعت ۱۸ می توانند از این بازی ها استفاده کنند.

از بازی کودکان دوساله تا بازی بزرگسالان ۹۰ ساله

وی تصریح کرد: کودکان دو ساله تا شهروندان ارشد و حتی ۹۰ ساله می توانند از این فرصت برای بازی استفاده کنند ضمن اینکه اکثر بازی ها خانوادگی است یعنی پدر و مادر و فرزند می توانند با یکدیگر بازی کنند، تعدادی از بازی ها نیز تنها به گروه های سنی خاص دو تا ۶ سال تعلق دارد.

گل‌شیرازی گفت: برای شرکت در این برنامه هیچ پیش شرط ثبت نامی وجود ندارد و هر خانواده ای که در یکم شهریورماه از ساعت ۱۸ در میدان نقش جهان حضور یابد می تواند در بازی های مختلف شرکت کرده و استفاده نماید.

وی با بیان اینکه محوریت برنامه های اوقات فراغت برعهده معاونت ورزشی تفریحی سازمان فرهنگی فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری اصفهان است، ادامه داد: علاوه بر غرفه هایی که حول محور بازی و تفریح است دو غرفه نیز  به موضوعات فرهنگی از سوی فرهنگسرای رسانه، خانه کودک و بانوسرای آفتاب اختصاص داده شده است.

امکان بازی تنیس روی میز، فوتبال دستی و  چوگان برای خانواده ها

رئیس اداره امور تفریحی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان تاکید کرد: حدود ۸۰ درصد برنامه حول محور بازی های اداره تفریح و بخش ورزش همگانی شامل تنیس روی میز و فوتبال دستی و همچنین اجرای بازی چوگان است.

وی گفت: ۶ میز تنیس و ۶ فوتبال دستی در میدان نقش جهان قرار خواهد گرفت و امکان اجرای بازی  اَبَر والیبال نیز مدنظر قرار گرفته است.

کد خبر 4698124

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =