مشاوران معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت منصوب شدند

دکتر سیما سادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت طی احکام جداگانه‌ای مشاوران خود را منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت (مفدا)، دکتر سید عابدین حسینی آهنگری عضو هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی آبادان و دکتر حسن زائری لطف طی احکام جداگانه‌ای از سوی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به عنوان مشاوران وی منصوب شدند.

لاری در این احکام تاکید کرده است که با بهره گیری از تمام منابع و ظرفیت‌های موجود و استفاده از توانمندی‌ها و تجارت مفید سایر مدیران، کارشناسان معاونت و مسئولین دانشگاهی، در انجام وظایف و انتظارات موفق باشند.

تعامل سازنده و ارتباط فراگیر با سایر معاونت‌ها، دانشگاه‌ها و دانشکده‌های تحت پوشش و سازمان‌های تابعه وزارت بهداشت، اجرا و نظارت بر فرآیندهای اداری معاونت و کلیه امور بودجه، مالی و انفورماتیک، پیگیری و اجرای صحیح و به موقع برنامه‌ها و فعالیت‌های معاونت و مدیریت کلیه مراسم، همایش‌ها و گردهمایی‌ها از جمله وظایفی است که معاون وزیر برای مشاور خود برشمرده است.

لاری همچنین در حکم دکتر زائری به تعامل سازنده و ارتباط فراگیر با سایر معاونت‌ها، دانشگاه‌ها و دانشکده‌های تحت پوشش و سازمان‌های تابعه وزارت بهداشت، نظارت بر پایش مستمر بر عملکرد ادارات کل زیرمجموعه معاونت و اتخاذ تمهیدات لازم برای افزایش روحیه مسئولیت پذیری مدیران و کارکنان به عنوان وظایف دیگر مشاور این معاونت اشاره کرده است.

کد خبر 4712059

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 3 =