همایش گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای برگزار می شود

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه ای از برگزاری همایش علمی «گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای» در سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، همایش علمی «گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای» در سال جاری برگزار می شود. این همایش در دو بخش «استادان و کارکنان» و «دانشجویان و دانش‌آموختگان» دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای با مشارکت دانشکده‌ها و آموزشکده‌های تابعه دانشگاه و برخی نهادها و مؤسسات علمی- پژوهشی برگزار می شود.

مبانی فکری مقام معظم رهبری در بیانیه دوم گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای، آینده جمهوری اسلامی در هندسه گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای، دستاوردهای انقلاب اسلامی بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای، چالش‌ها و فرصت‌های جمهوری اسلامی در گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای، جوانان و دانشگاهیان تراز جمهوری اسلامی بر مبنای گام دوم انقلاب و رسالت دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای پنح محور اصلی این همایش هستند.

بنابراین گزارش، علاقه‌مندان می‌توانند آثار علمی و پژوهشی و مقالات خود را تا  آخر مهر ۹۸ از طریق پست الکترونیکی به آدرس: farhangi@tvu.ac.ir به دبیرخانه همایش واقع در سازمان مرکزی دانشگاه ارسال نمایند. زمان برگزاری همایش در آذرماه ۹۸ پیش‌بینی شده است که کیفیت برگزاری آن متناسب با آثار و مقالات ارسالی و داوری شده، طراحی و اجرا خواهد شد.

رضا مهدی، هدف از برگزاری این همایش را هم‌اندیشی، تولید فکر و خلق دانش برای طراحی و راهبرد کلان دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای در گام دوم (چهل سال آینده) انقلاب اسلامی دانست و اظهار امیدواری کرد: با مشارکت همه استادان، کارکنان، دانش‌آموختگان و دانشجویان دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای، زمینه مناسبی برای طراحی و تنظیم رسالت و مأموریت کلیدی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای در افق پیش‌رو فراهم شده و دانشگاه متناسب با نیازهای جامعه اسلامی-ایرانی در گام دوم انقلاب به حرکت خود استمرار بخشد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای افزود: منتظر مقالات علمی و آثار ارزشمند تمامی همکاران جامعه دانشگاهی و خانواده بزرگ دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای هستیم.

کد خبر 4714602

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 15 =