کشف البسه قاچاق در بهار/ سارقان وسایل خودرو در ملایر دستگیر شدند

همدان - کشف البسه قاچاق در بهار، کشف احشام قاچاق در فامنین، دستگیری سارقان وسایل داخل خودرو در ملایر و کشف موتورسیکلت غیر مجاز در همدان عناوین اخبار کوتاه انتظامی همدان است.

به گزارش خبرگزاری مهر، فرمانده انتظامی بهار از توقیف یک دستگاه خودروی پراید و کشف ۲ هزار و ۱۸۰ ثوب البسه قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بزرگعلی  نوری اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان بهار حین کنترل خودروهای عبوری در محور حسن قشلاق به یک دستگاه خودروی سواری پراید مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی افزود: طی بازرسی از این خودرو  ۲ هزار و ۱۸۰ ثوب البسه قاچاق کشف و ۲ متهم نیز با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

 فرمانده انتظامی شهرستان بهار عنوان کرد: برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه ۳۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.

کشف احشام قاچاق در فامنین

فرمانده انتظامی شهرستان فامنین از کشف ۲۳۶ راس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی حسن حیدری گفت: ماموران انتظامی شهرستان فامنین حین کنترل محورهای مواصلاتی به ۵ دستگاه کامیون که به صورت زنجیره ای در حال تردد بودند مشکوک و آن ها را متوقف کردند.

وی افزود: طی بازرسی از این کامیون ها ۲۳۶ راس گوسفند قاچاق و فاقد مجوز کشف و ۵ متهم در این خصوص به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان فامنین گفت: کارشناسان ارزش احشام کشف شده را حدود ۶ میلیارد ریال ارزیابی کرده اند.

دستگیری سارقان وسایل داخل خودرو در ملایر

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: ۲ سارق حین سرقت وسایل داخل خودرو با استفاده از قانون بکارگیری سلاح توسط ماموران ملایر دستگیر شدند.

سرهنگ محمد باقر سلگی گفت: ۲ سارق سابقه دار حین سرقت محتویات داخل خودرو در یکی از مناطق شهرستان ملایر با حضور به موقع ماموران و زمانی که قصد درگیری و فرار داشتند، با استفاده از قانون بکارگیری سلاح دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره به این که ماموران انتظامی در هر لحظه از شبانه روز حافظ جان و مال شهروندان هستند، گفت: از مردم درخواست می شود ضمن استفاده از تجهیزات بازدارنده، هیچگونه مدارک و اشیاء گرانبها را در داخل خودرو خود نگهداری نکنند.

کشف موتورسیکلت غیر مجاز در همدان

فرمانده انتظامی شهرستان همدان از کشف یک دستگاه موتورسیکلت ۱۳۰۰ cc غیر مجاز توسط ماموران یگان امداد این شهرستان خبر داد.

سرهنگ جمشید باقری گفت: ماموران یگان امداد شهرستان همدان حین گشت زنی در یکی از خیابان های شهر به یک دستگاه موتورسیکلت سنگین از نوع هندا ۱۳۰۰ cc  مشکوک و به راکب آن دستور توقف دادند که نامبرده بدون توجه به دستورات پلیس اقدام به فرار کرد و با موتور مذکور وارد منزلی شد.

وی افزود: با اخذ مجوز قضائی و در بازرسی از این منزل، موتورسیکلت مذکور که فاقد پلاک و شماره تنه بود کشف و به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: کارشناسان ارزش این موتور سیکلت را ۲ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

کد خبر 4763392

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 1 =