آسفالت تقاطع روگذر شرکت نفت قزوین آغاز شد

قزوین- معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: عملیات اجرای روکش آسفالت ضلع جنوبی تقاطع شرکت نفت قزوین با ۱۱ میلیارد تومان اعتبار آغازشده است.

مجتبی دائی دائی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: عملیات اجرایی تقاطع پل شرکت نفت قزوین که در محدوده این شهر و در ابتدای جاده قدیم قزوین به آبیک و کرج قرار دارد آغاز شده است.

وی افزود: این پروژه از مصوبات سفر دوره دهم ریاست جمهوری است  که عملیات عمرانی این طرح به طور رسمی از سال ۹۰ و با همکاری راه و شهرسازی، شرکت نفت و شهرداری قزوین آغاز شده است.

دایی‌دایی تصریح کرد: بر اساس توافق صورت گرفته در تامین اعتبارات این طرح میزان مشارکت دستگاههای اجرایی شامل ۵۰ درصد از سوی اداره راه و شهرسازی، ۲۵ درصد شرکت نفت و ۲۵ درصد شهرداری قزوین است.

وی گفت: محل تقاطع واقع در پل قدیمی شرکت نفت یکی از نقاط پر حادثه به شمار می رود که با طراحی جدید، تعداد ۲ دهانه پل روگذر با عرض ۱۲ و عرض عبوری ۱۵ متر به طول سه کیلومتر رفت و برگشت به مورد اجرا گذاشته شده که باند شمالی آن در سال ۹۳ زیر بار ترافیک رفته است.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین یادآورشد: برای عملیات اجرایی و توسعه پل شرکت نفت قزوین تاکنون ۷۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و برای تکمیل و بهره‌برداری کامل آن نیز به ۴۰ میلیارد ریال اعتبار دیگر نیاز است.

دائی دائی اظهارداشت: در حال حاضر عملیات بسترسازی این پل توسط اداره کل راه و شهرسازی برای اجرای آسفالت این پروژه تکمیل و تحویل شهرداری برای اجرای روکش آسفالت شده است.

کد خبر 4765417

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 7 =