بررسی توانمندسازی اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای در صنایع آلمان

برگزاری دوره های آموزشی توانمندسازی اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای در صنایع آلمان در رشته های مختلف با حضور نمایندگانی از کشور آلمان بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه فنی و حرفه ای، فرج اله طالبی مدیر کل امور علمی بین المللی دانشگاه فنی و حرفه ای با نمایندگان موسسه بین المللی سازی آموزش های فنی و حرفه ای آلمان تحت عنوان  i-move  دیدار کرد و دراین دیدار در خصوص راه های توسعه همکاری های مشترک علمی و بین المللی بحث و تبادل نظر شد.

در این دیدار طالبی آمادگی دانشگاه را برای همکاری در زمینه های مختلف از جمله، برگزاری دوره های توانمندسازی اساتید در رشته های مختلف، تعریف و انجام پژوهش های مشترک، تبادل تجربیات در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای، برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت، برگزاری کارگاه های آموزشی و تجهیز امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی اعلام کرد.

مهمترین محور مذاکرات برگزاری دوره های آموزشی توانمندسازی اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای در صنایع آلمان در رشته های مختلف بود. در پایان مقرر شد نمایندگان i-move زمینه های مشترک همکاری را بررسی و شرکت های مایل به همکاری با دانشگاه فنی و حرفه ای را معرفی کنند.

دپارتمان i-move بین المللی سازی آموزش های فنی و حرفه ای آلمان را به عهده دارد. تمام شرکت های فنی و مهندسی آلمانی می بایست جهت تعاملات بین المللی با شرکت ها و موسسات فنی خارج از آلمان از درگاه این موسسه معرفی و ایجاد ارتباط کنند.

این موسسه در حال حاضر در دو کشور آسیایی هند و چین نمایندگی دارد و دانشگاه فنی و حرفه ای نیز در نظر دارد از طریق این موسسه همکاری های بین المللی خود را با شرکت هایی که در زمینه آموزش های فنی و حرفه ای در آلمان فعالیت می کنند را توسعه دهد.

کد خبر 4780417

برچسب‌ها

شهر خبر

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 4 =