ادغام سازمان نقشه ‎برداری شمال غرب با برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی

تبریز- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ‎ریزی آذربایجان‎شرقی از ادغام سازمان نقشه‎ برداری شمال غرب با سازمان مدیریت و برنامه‌ ریزی آذربایجان‌ شرقی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، نخستین نشست ریاست سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی با مدیر و کارشناسان نقشه و اطلاعات مکانی سازمان پس از ادغام نقشه‎برداری شمال غرب با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان صبح امروز برگزار شد.

داود بهبودی رئیس این سازمان در این نشست اظهار کرد: دوره جدیدی از تلاش‌ها و فعالیت‎ها آغاز شده و امیدواریم این ادغام مایه خیر و برکت در امور و ارتقاء اثربخشی فعالیت‌ها باشد.

وی افزود: قبلا ارتباطات اداری و محتوایی بین دو سازمان وجود داشته و همکاری‎هایی صورت می‎گرفت که از این به بعد گسترده‎تر خواهد شد.

بهبودی تصریح کرد: این ادغام مثل هر تغییر و تحول اجتماعی ملاحظات و کش و قوص‎هایی خواهد داشت که امیدواریم به راحتی از این دوره گذار عبور کرده و یکپارچگی مورد انتظار سازمان سریع و به سهولت حاصل شود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‏شرقی ابراز داشت: به مجموعه تلاش‎هایی که در گذشته صورت می‎گرفت ادامه خواهیم داد؛ البته اولویت اول سازمان به سامان رساندن کارهای نیمه‌تمام است.

بهبودی خاطرنشان کرد: امید است از توانمندی و ظرفیت‎های همکاران نقشه‎‌برداری در سایر اجزای سازمان از جمله عملیاتی کردن  SDI و حوزه‏های فنی، مهندسی، عمران و نظارت نیز استفاده شود و مجموعه توان سازمان مدیریت و برنامه‏ریزی که همکاران نقشه‏برداری را هم در بر خواهد گرفت اثربخش‎تر و کاراتر از گذشته عمل کند.

در ابتدای این جلسه مدیر نقشه و اطلاعات مکانی سازمان مدیریت و برنامه‏ریزی استان اذعان داشت: در ساختار جدید تلاش می‎کنیم در پیشرفت اهداف سازمان و تعالی صنعت تهیه نقشه و اطلاعات مکانی تاثیر بیشتری داشته باشیم.

محمدرضا اکبری توضیح داد: سازمان نقشه‌برداری در سطح کشور متولی هدایت و راهبری تهیه، تولید و نظارت بر اطلاعات مکانی و نقشه است و به تبع آن ادارات کل نقشه‎برداری مناطق نیز همین وظایف را در منطقه به عهده داشته‌اند.

وی نظارت بر تهیه نقشه و اطلاعات مکانی توسط بخش خصوصی، انجام امور مربوط به SDI، GIS، فتوگرامتری و تهیه چارچوب مبنای مختصات در سطح منطقه را از جمله وظایف سازمان نقشه‎برداری عنوان کرد.

در این جلسه همکاران نقشه و اطلاعات مکانی سازمان به معرفی خود و بیان نکته‎نظرات، دغدغه‎ها و مسائل موجود پرداختند.

کد خبر 4788574

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 6 =