روز شلوغ ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس در هرمزگان

بندرعباس -در پنجمین روز از ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس یازدهم در سه حوزه مرکزی، غرب و شرق هرمزگان نمایندگان سابق مجلس، نمایندگان حال حاضر وچهره های سرشناس سیاسی برای ثبت نام مراجعه کردند.

خبرگزاری مهر - گروه استانها، در پنجمین روز از ثبت نام دواطلبان شرکت در انتخابات مجلس یازدهم، احمد مرادی و حسین هاشمی تختی نمایندگان فعلی حوزه انتخابیه بندرعباس در مجلس و ناصر شریفی نماینده حوزه غرب هرمزگان در مجلس برای نام نویسی به فرمانداری بندرعباس و بندرلنگه مراجعه کردند. همچنین در این روز منصور آرامی و ابوالقاسم جراره نمایندگان سابق مردم هرمزگان در دوره نهم مجلس و حجت الاسلام میرزایی یکی از چهره های سیاسی استان هم برای ثبت نام به فرمانداری بندرعباس مراجعه کردند.

مردم اگر احساس می کنند توان خدمت دارم، رای دهند
هاشمی تختی با ورود به حوزه ثبت نام کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در فرمانداری بندرعباس در جمع خبرنگاران گفت: امروز خدمت رسیدیم برای خدمتی دیگر، تا در نظام جمهوری اسلامی و زیر چتر ولایت و باهمت و همکاری مردم خوبمان بتوانیم خدمت گذار خوبی باشیم و سربازفداکاری برای نظام و رهبری و مردم باشیم.
وی عنوان کرد: یک دوره چهارساله در کسوت نمایندگی و نظارت پشت سر گذاشتیم. با اصرار دوستان و اینکه شما که استخوان خرد کرده نظام و کشور هستید، هنوز جا دارد که برای خدمت خودتان را کنار نکشید.به همین دلیل تصمیم گرفتیم در خدمت مردم و کشورم باشم. اما انچه مردم تصمیم می گیرند بر اساس همان عمل خواهیم کرد. ما خودمان را عرصه می داریم و مردم تصمیم می گیرند.
هاشمی تختی خاطرنشان کرد: دعای من این است که اگر توان خدمت به مردم را دارم ومی توانم برای مردم خدمت گذار خوبی باشم ، به دل مردم افتد و به من رای بدهند واگر توان انرا ندارم که مفید باشم رای نیاورم تا یک نیروی توانمند جای من را بگیرد و خدمت کند.
برای رفع ناعدالتی و ارتقاء شاخص های هرمزگان تلاش می کنم
منصور ارامی برای نام نویسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی وارد فرمانداری بندرعباس شد که برخلاف کاندیداهای نامدار استان، دو همراه بیشتر نداشتند.
وی در ابتدا با تقدیر از اصحاب رسانه و نقش آنها در تمام عرصه ها گفت: یکی از پرنقش ترین اقشار و گروه ها در حضور حداکثری و مشارکت مردم در قبل، حین و بعد انتخابات، اصحاب رسانه هستند.
آرامی مهمترین هدف خود را از حضور در یازدهمین  انتخابات مجلس را پایین بودن جایگاه استان در شاخص های معیشتی، اقتصادی و توسعه عنوان کرد و اظهار داشت: الان هرمزگان در شاخص های فقر و معیشت چه جایگاهی دارد? دغدغه مردم در استانی با این پتانسیل بالای اقتصادی در شاخص های مختلف زیاد است. به قوانین که نگاه می کنیم می بینیم یا خوب اجرا نشده است یا نظارت مطلوبی صورت نگرفته است. در بند 9  اصل سوم قانون اساسی اشاره به رفع ناروا و توزیع عادلانه امکانات مادی و معنوی شده است. چه کسانی متولی امر تحقق این قوانین است? بغیر از دولت و مجلس .
وی تصریح کرد: در حوزههای اقتصاد، بیکاری، توسعه، معیشت رتبه و جایگاه استان خوب نیست به گونه ای که رتبه دوم کشور در میزان بیکاری و رتبه چهارم فقر در کشور و ناهنجاری های معیشتی زیبنده استان نیست. که دولت و نمایندگان مجلس به عنوان متولیان باید ورود پیدا کنند.
به گفته آرامی، پس هرکسی که می تواند در راستای قوانین و ظرفیت قانون اساسی و مجلس شورای اسلامی کار کند به صحنه انتخاباتی بیاید تا مجلس کارآمدتر و توانمندتر داشته باشیم.
وی افزود: استان دارای ظرفیت بالا و پتانسیل مطلوبی در حوزه دریایی، صیادی، گردشگری دریایی، صنعت و ترانزیت می باشد که می توان برای رفع تبعیض و رفع بی عدالتی و ارتقاء وضعیت اقتصاد خانواده ها و کاهش بیکاری استفاده برد که این میسر نخواهد شد مگر اینکه با داشتن مجلس کارآمد و توانمند.و هدف حضور من نیز تحقق این امر یعنی بهبود وضعیت استان در شاخص های مختلف است.
نماینده ادوار گذشته مجلس در هرمزگان تاکید کرد: بنده در مجلس نهم سیر پیشرفت استان را با استفاده از ظرفیت دریا و کشاورزی دنبال می کردم در صورت انتخاب و اعتماد مردم به بنده، ضمن تغییراتی در اجرای تحقق اهداف قبل، در این دوره با تجربه ای که در این چند سال به خاطر مسولیت در سازمان بنادر داشتم توان خود را برای تدوین و قوانین بهتر و تحقق حق قانونی مردم استان بکار می گیریم.
نماینده غرب هرمزگان در مجلس دهم هم ثبت نام کرد

ناصر شریفی نماینده غرب هرمزگان در مجلس دهم نیز ظهر امروز با حضور در ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان بندرلنگه جهت حضور در کارزار انتخاباتی مجلس یازدهم نام نویسی کرد.

ثبت نام سومین داوطلب نمایندگی مجلس در غرب هرمزگان

از صبح امروز در حوزه غرب هرمزگان به مرکزیت بندرلنگه سومین داوطلب اقدام به نام نویسی کرد، "رضا صوغانی" اهل بندرلنگه نیز به عنوان سومین داوطلب غرب هرمزگان برای حضور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اقدام به نام نویسی کرد.

ثبت نام سه داوطلب نمایندگی مجلس در شرق هرمزگان

صبح امروز در پنجمین روز از ثبت نام داوطلبین نمایندگی استان هرمزگان در مجلس ایوب زارعی دارای فوق لیسانس حقوق و شاغل در آموزش و پرورش، فروغ کرم زاده دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیک، مدرس دانشگاه و اهل شهرستان میناب و فاطمه ذاکری فوق لیسانس کشاورزی و شاغل در فنی و حرفه ای در میناب سه داوطلب شرق هرمزگان تشکیل می دادند.

همچنین یوسف عبداللهی از ادامه داوطلبی خود انصراف داد تا تعداد داوطلب های شرق هرمزگان کاهش یابد.

کد خبر 4789695

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 0 =