تاوان بی تدبیری شورای شهر گلستان را مردم این شهر پرداخته اند

بهارستان- دادستان بهارستان با انتقاد از شورای شهر برای انتخاب نکردن شهردار گفت: تاوان بی تدبیری شورای شهر گلستان را مردم این شهر پرداخته اند.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا صادقی پیش از ظهر شنبه در جلسه شورای اداری با اشاره به اینکه ما وظایف خود را به خوبی انجام نداده ایم و قدرشناس مردم بزرگوارمان نیستیم اظهار داشت: چند تن از ارازل و اوباشی که آن برنامه ریزی ها را کردند تکلیفشان مشخص است، اما کسی که به فروشگاه ها حمله میکند و دست به غارت می زند، به طور یقین ضد نظام هستند.

صادقی با انتقاد به شورای شهر گفت: طی مدت یکسال و نیم این شورای شهر بی عرضه نتوانسته اند یک شهردار معرفی کنند و معلوم نیست دنبال چه هستند، تنها به فکر منافع خود می باشند و خوب است که کمی هم به فکر مردم باشید چرا که تاوان بی تدبیری شورای شهر گلستان را مردم این شهر پرداخته اند.

وی بیان داشت: هر کدام از ما که نتوانیم وظیفه ی خود را به درستی انجام دهیم به خود و به این نظام مقدس خیانت کرده ایم، اعلام کردیم اگر نمیتوانید مسئولیت خود را انجام دهید استعفا دهید و اگر نمی توانید مشکلات مردم را حل کنید حداقل حرف دلشان را گوش کنید.

دادستان بهارستان عنوان داشت: از زمانی که این اتفاق افتاد تعدادی را دستگیر کردیم که خیلی از انها فریب خورده بودند که همان ابتدا آنها را آزاد کردیم و تعدادی هم برایشان پرونده سازی شد و تعدادی هم با مراجعه و سرکشی از زندان ها رفتیم و با قید ضمانت آزادشان کردیم و تعدادی هم هستند که در حال شناسایی هستند که باعث و بانی آن شورش ها بودند که طبق مقررات با آنها برخورد خواهیم کرد.

صادقی در خصوص انتخابات پیش رو نیز اظهار داشت: ما پای صندوق های رای برویم یا نرویم عده ای به مجلس راه پیدا میکنند و برای ما تصمیم میگیرند پس به پای صندوق ها بروید و ازکسانی که می توانند بهترین تصمیم گیری را کنند حمایت کنید.

کد خبر 4797412

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 17 =