گفتگوهای دانشجویی ویژه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ برگزار می شود

سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، گفتگوهای دانشجویی ویژه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ با هدف بررسی ابعاد، تأثیرات، شرایط و مقتضیات نهاد انتخابات از منظر دانشجویان را برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان دانشجویی جهاد دانشگاهی، گفتگوهای دانشجویی ویژه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ با هدف بررسی ابعاد، تأثیرات، شرایط و مقتضیات نهاد انتخابات از منظر دانشجویان با حضور دانشجویان فعال سیاسی و اجتماعی و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی، توسط سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

مهدیه شاه‌نظری گفت: این مناظرات برگزار می‌شود تا دیدگاه دانشجویان در موضوع انتخابات بررسی شود چرا که دانشجویان به‌عنوان جریان پیشرو مطالبه‌گر همواره در کانون کنش‌های سیاسی- اجتماعی جامعه بوده‌اند.

وی با بیان اهمیت شنیدن نقد و نظرات جامعه دانشگاهی در کمک به مشارکت حداکثری مردم افزود: با تضارب آرا و نقد و بررسی گفتمان‌های مختلف است که می‌توان به بهترین راه و مسیر برای تحقق مشارکت در گام اول و در گام بعد انتخاب شخص، برنامه و گفتمان مناسب رسید.

مدیر مرکز گفتگو، مناظره و آزاداندیشی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی خاطرنشان کرد: گفتگوهای دانشجویی ویژه انتخابات ۱۴۰۰ با موضوعات «عوامل مؤثر بر مشارکت مردم در انتخابات»، «عملکرد شورای نگهبان در انتخابات»، «حضور نظامیان در انتخابات»، «نقش تشکل‌های دانشجویی در انتخابات»، «اخلاق در انتخابات» و «شفافیت در عملکرد مالی ستادهای انتخاباتی» برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: اولین گفتگو نیز با موضوع «عوامل مؤثر بر میزان مشارکت مردم در انتخابات» روز سه‌شنبه ۷ اردیبهشت ماه ساعت ۱۶ با حضور دانشجویان به صورت زنده از شبکه‌های اجتماعی پخش می‌شود.

کد خبر 5198216

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha