ثبت‌نام رویداد فرنوی شخصیت‌پردازی آغاز شد

ثبت نام اولین عنوان از سلسله رویدادهای فرنو، با عنوان فرنوی شخصیت‌پردازی جهت حمایت از ایده‌های نوین شخصیت‌پردازی برای آغاز مسیر بازارپردازی از 11 اردیبهشت آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دبیرخانه جشنواره بازارپردازی تهران، مبتنی بر رویکردهای صندوق نوآوری و شکوفایی به منظور حمایت از رشد و توسعه اقتصاد کسب و کارهای دانش‌بنیان، سلسله رویدادهای متنوعی همانند دوشنبه‌های استارت‌آپی و پیوند به اجرا درآمده است. دراین راستا با هدف حمایت از رشد و توسعه اقتصاد کسب وکارهای خلاق و دانش‌بنیان فرهنگی، سلسه رویدادهای پیوند با نمانام «فرنو» و با محوریت حوزه‌های مختلف صنایع فرهنگی با همکاری بنیاد سپهر انقلاب اسلامی از خرداد سال 1400 برگزار خواهد گردید.

رویدادهای فرنو، محلی برای بهم‌رسانی فعالان حوزه‌های مختلف صنایع فرهنگی با مجموعه‌های توسعه‌دهنده کسب و کارهای فرهنگی همانند مراکز نوآوری، شتابدهنده‌ها، فرشتگان سرمایه‌گذاری و تهیه‌کنندگان ارشد فرهنگی است که در آن، ایده‌ها و طرح‌های نوین فرهنگی به توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی ارائه (پیچ) می‌شود.

مهمترین هدف از برگزاری سلسله رویدادهای فرنو، ایجاد زمینه مناسب برای شکل‌دهی سازوکارهای مشارکت در مالکیت معنوی ایده‌ها و طرح‌های فرهنگی مابین فعالان فرهنگی و توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی به منظور ایجاد کسب و کارهای بازارپردازی فرهنگی است. برهمین اساس، شعار رویدادهای فرنو، محلی برای ایده‌پردازان نوین فرهنگی، برای حرکت در تحقق بازارپردازی فرهنگی انتخاب شده است.

توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی با حضور در سلسله رویدادهای فرنو و بهره‌مندی از خدمات حمایتی و مربی‌گری، مدل کسب و کار بازارپردازی فرهنگی را مطابق با اصول استاندارد آماده سازی کرده و خود را برای یک رقابت فشرده و سنگین برای حضور در جشنواره بازارپردازی تهران و جذب سرمایه و مشارکت اقتصادی آماده می‌کنند.

براین اساس، دبیرخانه جشنواره بازارپردازی تهران، با هم‌گراسازی ظرفیت‌های فرهنگی موجود در سازمان تبلیغات اسلامی، در حال برنامه‌ریزی جهت طراحی بسته‌های حمایتی با هدف راهبری بهم‌رسانی‌های فعالان فرهنگی، توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی و سرمایه‌گذاران فرهنگی می‌باشد.

با توجه به اینکه شخصیت‌پردازی، مبنای بازارپردازی (مرچندایزینگ) فرهنگی است. براین اساس، اولین عنوان از سلسله رویدادهای فرنو، با عنوان فرنوی شخصیت‌پردازی جهت حمایت از ایده‌های نوین شخصیت‌پردازی برای آغاز مسیر بازارپردازی در نظر گرفته شده که ثبت نام آن از 11 اردیبهشت با مراجعه به وب‌سایت dalan.farhangbonyan.ir/farno-char آغاز شده و در 18 خردادماه رویداد فرنوی شخصیت‌پردازی برگزار خواهد گردید.

در رویداد فرنوی شخصیت‌پردازی، فعالان فرهنگی شامل خالقان و توسعه‌دهندگان شخصیت، تولیدکنندگان پویانمایی، برنامه‌های عروسکی، بازی‌های ویدئویی، ناشران کتاب‌های تصویری و سایر مجموعه‌هایی که در حوزه طراحی شخصیت و شخصیت‌پردازی می توانند در قالب تیم های چند نفره در این رویداد شرکت نمایند.

توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی به خصوص تهیه‌کنندگان ارشد فرهنگی با شرکت در ارائه‌های این رویداد، پایه و بنای اصلی توسعه کسب و کار بازارپردازی را مبتنی بر انتخاب شخصیت‌محوری صورت می‌دهند و در ادامه با حضور در رویدادهای فرنو در حوزه‌های بازی‌های ویدئویی و کتاب تعاملی؛ بازی، اسباب‌بازی و عروسک‌؛ پویانمایی و وب‌سریز و نوشت‌افزار، بسته کسب و کار فرهنگیِ بازارپردازی را نهایی می‌نمایند.

در نهایت جشنواره بازارپردازی تهران به عنوان اولین رویداد جذب‌ سرمایه در حوزه بازارپردازی (مرچندایزینگ) فرهنگی در آبان‌ماه 1400 به عنوان دوشنبه استارت‌آپی فرهنگی با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی به اجرا در خواهد آمد.

کد خبر 5203660

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 8 =