گسترش همکاری علمی دانشگاه خوارزمی و سازمان مدیریت بحران

دانشگاه خوارزمی با سازمان مدیریت بحران کشور تفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی امضا کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از دانشگاه خوارزمی، تفاهم نامه همکاری علمی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی مابین پژوهشکده کاربردی بلایای طبیعی و مدیریت ریسک دانشگاه خوارزمی و سازمان مدیریت بحران کشور منعقد شد.

این تفاهم نامه به منظور ایجاد و گسترش همکاری‌های علمی، آموزشی و پژوهشی با هدف ارتقا مطالعات و انجام طرح‌های آموزشی، تحقیقاتی و پژوهشی مرتبط با وظایف سازمان و بهره گیری امکانات و توانمندی‌های علمی، تخصصی، مشورتی، تجهیزاتی، آزمایشگاهی، کتابخانه‌ای ارتباطات علمی و فعالیت‌های گروه‌های پژوهشی و واحدهای تابعه پژوهشکده کاربردی بلایای طبیعی و مدیریت ریسک و سایر ظرفیت‌های دانشگاه و سازمان منعقد شد.

تعهدات طرفین در این تفاهم نامه عبارتند از:

همکاری در ارائه خدمات علمی آموزشی و پژوهشی مورد نیاز سازمان و مجمع ملی کاهش خطر پذیری جمهوری اسلامی ایران با درخواست سازمان.

همکاری برای طراحی، برنامه ریزی و اجرای دوره‌های آموزشی تخصصی و تربیت مربی مدیریت بحران در کشور و همچنین سایر نشست‌ها، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی مرتبط با اهداف مشترک.

پیشنهاد طرح‌های پژوهشی مطالعاتی و آموزشی و پشتیبانی انجام آنها.

همکاری در تهیه و تنظیم پیش نویس ضوابط و مقررات به منظور کمک به تحقق اهداف قانون مدیریت بحران کشور.

کمک به رشد و توسعه دانش و فناوری در راستای ارتقا مدیریت بحران و ایجاد زمینه‌های لازم در آینده پژوهی و ایجاد نظام دیده‌بانی علمی در مدیریت حوزه مدیریت و کاهش خطرپذیری سوانح در کشور.

مدت زمان این تفاهم نامه چهار سال است که در صورت توافق طرفین قابل تمدید است.

کد خبر 5214126

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =