روند شورای پنجم را ادامه می‌دهیم/برنامه‌ای منطقی برای تهران داریم

عضو لیست‌جمهور گفت: برنامه‌ای منطقی، قابل اجرا و دقیق برای مردم تهران انتخاب کرده‌ایم که امیدوارم بتوانیم مجری خواسته‌های آنها در شورای شهر تهران باشیم.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست خبری اعضای فهرست «لیست جمهور» برای انتخابات شورای شهر تهران پیش از ظهر امروز با حضور تعدادی از نامزدهای این فهرست[فهرست جبهه اصلاحات ایران] در مرکز همایش‌های «رایزن» برگزار شد.

«علی اعطا» نامزد انتخابات شورای شهر تهران در این نشست خبری، گفت: در حال حاضر با برنامه کلی و اولویت‌هایی که جبهه اصلاحات شناسایی کرده کار خواهیم کرد. در کنار این موضوع نگاه کلی دارم به اینکه، کسانی که در انتخابات شورای شهر پیروز می‌شوند از روزی که مشغول به کار می‌شوند نماینده همه مردم هستند.

«رضا امیدوار تجریشی» دیگر نامزد انتخابات شورای شهر تهران با بیان اینکه دو دور عضو شورا یاری، محله سعادت آباد بوده‌ام، افزود: در دوره جدید باید توجه ویژه ای به شورایاری‌ها داشته باشیم، این توجه در مدیریت محلی باید فارغ از فضای سیاسی باشد.

در ادامه، «احسان بیسادی» از جوانان لیست اصلاح طلبان با اشاره به اینکه دوازده سال در شهرداری تهران و ارکان مختلف این نهاد حضور داشته است، اظهار داشت: بسیاری از جامعه شناسان می‌گویند، انقلاب اسلامی یک انقلاب برآمده از شهرها بوده است از این رو نحوه مدیریت شهری اهمیت زیادی دارد. اگر جریان اصلاحات حداقل در شورای شهر بتواند خود را حفظ کند، استقلال حفظ خواهد شد.

پروژهای شهری در این دوره خوب پیش رفت!

«مجتبی تقوی نژاد» دیگر عضو فهرست جبهه اصلاحات برای انتخابات شورای شهر تهران در این نشست خبری با بیان اینکه شورای شهر فعلی توانست مقابل شهروند ستیزی و شهر فروشی ایستادگی کند،گفت: من معتقدم کار بزرگی در این دوره انجام شد که توجه رسانه‌ها به آن کم بود. در شهرداری توانستیم با اتکا به منابع پایدار باعث شویم شهر از آسیب حفظ شود و همچنین پروژه‌ها به خوبی پیش بروند.

برنامه‌ای منطقی برای تهران داریم

«ژما جواهری» نیز با تاکید بر اینکه برای خدمت خود را در معرض رای مردم قرار داده ام، تصریح کرد: برنامه ای منطقی، قابل اجرا و دقیق برای مردم تهران انتخاب کردیم که امیدوارم بتوانیم مجری خواسته های آنها در شورای شهر تهران باشیم.

وی افزود: لیست جمهور با تمام سختی و مشکلات مسیر و انتظارات فعلی، آمده است تا دستورات مردم را در شورای اسلامی شهر تهران اجرایی کند.

«افشین حبیب زاده» دیگر نامزد انتخابات شورای شهر تهران به تبیین برنامه ‌های خود پرداخت و گفت: شورای پنجم تغییر رویکردی در مدیریت شهری را مد نظر داشت که باید بگویم این تغییر در حوزه های مختلف محقق شد.

وی افزود: در شورای ششم با ادامه روند شورای قبلی، محورهای شفافیت و مبارزه با فساد، حمل و نقل عمومی با محوریت تکمیل و توسعه و احداث خطوط مترو، پیگیری پروژه‌های کوچک مقیاس و محله ای و همچنین پیگیری موضوعات و مطالبات کارگری را دنبال می کنیم.

«زهیر خیری» نامزد دهه هفتادی «لیست جمهور» هم در این نشست خبری تاکید کرد: هنر اصلی ما در شورای شهر می تواند این باشد که کلان شهرهای موفق در مسیر توسعه را الگوی خود قرار داده و برنامه مناسبی را برای شهر تهران طراحی کنیم.

شعار مشارکت در شهرداری به درستی اجرا نمی‌شود

وی افزود: شعار مشارکت در شهرداری مدت ها داده شده اما به درستی اجرا نشده است. مشارکت به شکل، واگذاری وظایف شهرداری به مردم اجرایی شده درحالی‌که این روند، مشارکتی ایجاد نکرده و نمی‌کند.

عضو لیست‌جمهور تاکید کرد: مادامی که مشارکت همراه با توزیع قدرت و موثر در تصمیم گیری ها نباشد هیچ اثری نخواهد داشت.

کد خبر 5234518

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 8 =