جلیلی منافع ملی را به منافع شخصی ترجیح داد

کرمانشاه- رابط استانی سعید جلیلی در کرمانشاه از حمایت اعضای ستاد سعید جلیلی از آیت الله رئیسی در استان کرمانشاه خبر داد.

هاشم پور محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: هیچ اتفاق مثبتی در جامعه رخ نخواهد داد تا تغییر از خود مردم آغاز شود و برای تغییر باید نخست از خودمان آغاز کنیم و تغییر وضع موجود با تغییر در نگرش‌ها و حضور در عرصه انتخابات حاصل می‌شود.

وی افزود: آقای جلیلی تصمیم گرفتند مانند همیشه در دفاع از گفتمان انقلاب اسلامی و با ترجیح منافع ملی به منافع شخصی و حزبی به نفع گفتمان انقلاب اسلامی و شخص آیت الله سید ابراهیم رئیسی از ادامه حضور در انتخابات ریاست جمهوری کناره گیری کنند.

رابط ستاد سعید جلیلی در استان کرمانشاه تصریح کرد: تمام افرادی که در این مدت در ستاد آقای جلیلی فعالیت داشتند، حامی گفتمان انقلاب اسلامی هستند و به تصمیم ایشان احترام می‌گذارند که باید از آنها تشکر کرد که با دست خالی ولی با ایمان، اعتقاد و اراده تلاش کردند.

وی ادامه داد: سیاست امروز ما بزرگترین ضعف آن عدم وجود اخلاق و منش درست و سالم و ترجیح منافع ملی به منافع شخصی است.

پورمحمدی بیان کرد: سعید جلیلی با رفتار و حضور درست خود در صحنه سیاست، معلم اخلاق در عصر حاضر هستند و ایشان با انجام کار و تکلیفی که بر عهده داشتند نشان دادند که منافع ملی را به منافع شخصی ترجیح می‌دهند.

وی خاطر نشان کرد: حامیان و اعضای ستاد آقای جلیلی در استان کرمانشاه حمایت کامل و قاطع خود را از آیت الله سید ابرهیم رئیسی اعلام می‌کنند.

رابط ستاد سعید جلیلی در استان کرمانشاه گفت: عدم حضور در انتخابات به معنای اعتراض و تغییر شرایط موجود نخواهد بود بلکه به معنای بی تفاوتی نسبت به آینده کشور بوده و اگر شرکت و حضور در انتخابات تأثیری نداشت این همه تبلیغات منفی از سوی رسانه‌های خارجی برای عدم شرکت در انتخابات شکل نمی‌گرفت.

پورمحمدی تاکید کرد: از تمام مردم استان کرمانشاه درخواست داریم در تاریخ ۲۸ خرداد پای صندوق‌های رأی حاضر شده و حمایت خود را از آیت الله سید ابراهیم رئیسی اعلام کنند.

کد خبر 5236862

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 13 =