برخی شعب اخذ رای خراسان جنوبی تعرفه تمام کردند

بیرجند- رئیس ستاد انتخابات خراسان‌جنوبی گفت: مشارکت خراسان‌جنوبی‌ها به اندازه‌ای بود که برخی از شعب تعرفه خود را به اتمام رساندند و مجدد مجبور به تأمین تعرفه شدیم.

به گزارش خبرنگار مهر مستقر در ستاد انتخابات خراسان جنوبی، ناصر خوش خبر ظهر جمعه در نشست خبری اظهار کرد: در سطح هزار و ۲۴ شعبه خراسان‌جنوبی در همان ساعات اولیه مردم به ویژه رأی اولی‌ها حضور پرشوری داشتند و پروتکل‌های بهداشتی نیز به واسطه مدیریت نمایندگان فرماندار و ناظران بهداشتی انجام شد تا زمینه رأی‌گیری از مردم با اطمینان از مسائل بهداشتی فراهم شود.

رئیس ستاد انتخابات خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: طراوت و شادابی در زمینه شرکت در انتخابات نشانه مسئولیت پذیری مردم در مشارکت اجتماعی و باور به تأثیر رأی تک تک ما در سرنوشت آینده کشور است.

خوش خبر با بیان اینکه آنچه امروز رقم می‌خورد، سرنوشت چهار سال آینده ایران ما را تعیین می‌کند، گفت: در برخی از شعب تعرفه‌ها مصرف شد و ما مجبور به تأمین مجدد تعرفه به ویژه در مناطق روستایی خراسان‌جنوبی شدیم.

وی اظهار کرد: هزار و ۲۰ شعبه نیز تا مرز ۷۰ درصد تعرفه‌های خود را استفاده کردند.

رئیس ستاد انتخابات خراسان‌جنوبی بیان‌کرد: وقتی به صحنه‌های تلویزیون و عکس‌های منتشر شده در رسانه‌ها نگاهی می‌اندازیم، درمی‌یابیم که هم زنان و هم مردان و هم جوانان و افراد سالمند در شعب أخذ رأی حضور دارند.

خوش خبر با بیان اینکه از حیث تأمین تعرفه مشکلی نداریم، گفت: ۷۰۰ هزار تعرفه برای انتخابات ریاست جمهوری در خراسان‌جنوبی توزیع شده است.

رفع مشکل اینترنت و کمبود کارت های الکترال

وی با بیان اینکه ۳۰ شهر در خراسان‌جنوبی حائز برگزاری انتخابات شوراها شده‌اند، اظهار کرد: در مورد انتخابات شورای روستاها ما نسبت به دوره‌های قبل شرایط بهتری را در انتخابات جاری داریم که به واسطه تأثیر و نقش آفرینی شوراها بوده است.

رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی با بیان اینکه در ۸۹۸ روستای خراسان‌جنوبی انتخابات شوراهای روستا برگزار می‌شود، بیان‌کرد: تأکید ما بر این است که مردم در ساعات اولیه پای صندوق رأی حاضر شوند.

خوش خبر با بیان اینکه در همه شهرستان‌ها شعب خاص و ویژه برای بیماران کرونایی در نظر گرفته شده است، گفت: در رأی گیری از بیماران کرونایی از عوامل اجرایی آموزش دیده و آگاه نسبت به مسائل بهداشتی به عنوان عوامل اجرایی استفاده شده است.

وی با تأکید بر اینکه برای برخی از شعب دستگاه احراز هویت پشتیبان در نظر گرفته شده است، یادآور شد: مشکلاتی که در برخی از شعب در زمینه اتصال به اینترنت و کمبود کارت‌ها برای انتخابات شوراها داشتیم، رفع شده است.

کد خبر 5237988

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 9 =