مردم به امید تغییرات اساسی پای صندوق رأی حاضر شدند

بیرجند-نماینده مردم قاین و زیرکوه گفت:دولت سیزدهم باید بداند که مردم در شرایط حساسی پای صندوق رأی حاضر شدند و علی رغم چند سال کاستی و معایب به امید تغییرات اساسی در انتخابات مشارکت کرده اند.

سلمان اسحاقی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مردم خراسان‌جنوبی همواره نشان داده‌اند که پای آرمان‌های امام (ره)، خون شهدا و ولایت فقیه هستند و از این جهت در انتخابات‌های مختلف حضور داشته‌اند.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم خراسان‌جنوبی همواره بیشترین حضور را در انتخابات‌های مختلف داشته‌اند، بیان‌کرد: با توجه به بازدیدهایی که از شعبه‌های مختلف اخذ رأی داشته‌ام، به وضوح مشاهده کردم علی‌رغم شبهه افکنی‌های دشمن مردم متعهدانه پای صندوق رأی هستند.

اسحاقی با اشاره به مطالبات مردم از دولت سیزدهم بیان‌کرد: دولت سیزدهم باید بداند که مردم در شرایط حساسی پای صندوق رأی حاضر شدند و علی رغم چند سال کاستی و معایب به امید تغییرات بنیادی و اساسی در انتخابات مشارکت کردند.

وی که در ساعات اولیه صبح رأی خود را به صندوق انداخته بود، گفت: اگر دولت سیزدهم هم در عملکرد خود ضعف و کوتاهی داشته باشد در حقیقت به باور مردم لطمه وارد کرده است.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: به نظر من دولت آینده باید مواردی چون اصلاح سیستم اداری، رفع موانع تولید و برای خراسان جنوبی داشتن یک برنامه جامع جهت محصولات استراتژیک خراسان‌جنوبی و برنامه‌ریزی برای پایانه مرزی ماهیرود را مدنظر قرار دهد.

اسحاقی بیان‌کرد: در حوزه تولید مردم سردرگم سیستم‌های اداری هستند و خراسان‌جنوبی نیز از این مسئله متضرر شده است.

کد خبر 5238320

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 1 =