سومین رویداد فرنو شهریورماه برگزار می‌شود

سومین رویداد فرنو با عنوان فرنو نوشت‌افزار در شهریورماه برگزار خواهد شد. ثبت نام رویداد فرنو نوشت‌افزار، از اول مرداد آغاز و تا ۱۷ مردادماه ادامه می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دبیرخانه جشنواره بازارپردازی تهران، در راستای برگزاری دو رویداد فرنو با عناوین، طراحی کاراکتر و شخصیت‌پردازی و بازی، اسباب‌بازی و عروسک، سومین رویداد فرنو با عنوان فرنو نوشت‌افزار در شهریورماه برگزار خواهد شد.

در این مرحله، گام سوم برای توسعه کسب و کارهای بازارپردازی (مرچندایزینگ) فرهنگی پس از طراحی کاراکتر و شخصیت‌پردازی و توسعه بازی، اسباب‌بازی و عروسک برداشته می‌شود. در رویداد فرنو نوشت‌افزار، بهم‌رسانی فعالان فرهنگی در حوزه نوشت‌افزار با مجموعه‌های توسعه‌دهنده کسب و کارهای فرهنگی همانند مراکز نوآوری، شتابدهنده‌ها، فرشتگان سرمایه‌گذاری و تهیه‌کنندگان ارشد فرهنگی بصورت می‌گیرد تا در نتیجه آن، ایده‌ها و طرح‌های نوین فرهنگی در حوزه نوشت‌افزار به توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی ارائه گردد.

دراین رویداد، زمینه مناسب برای شکل‌دهی مشارکت مالکیت معنوی ایده‌ها و طرح‌های فرهنگی بین فعالان فرهنگی و توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی برای سامان دادن به کسب و کارهای بازارپردازی فرهنگی پی‌گیری می‌شود.

سومین رویداد فرنو شهریورماه برگزار می‌شود

ثبت نام رویداد فرنو نوشت‌افزار، از اول مرداد آغاز و تا ۱۷ مردادماه ادامه می‌یابد و سپس تیم‌ها بعد از گذراندن مراحل مختلف رویداد، در تاریخ ۷ شهریورماه اقدام به ارائه طرح‌های خود خواهند کرد.

شایان ذکر است رویدادهای به‌هم‌رسانی استارتاپ‌ها با شتابدهنده‌ها موسوم به "پیوند" صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری بنیاد سپهر انقلاب اسلامی وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی، در حوزه صنایع فرهنگی برگزار می‌گردد. این سلسله رویدادها در بنیاد سپهر انقلاب اسلامی با عنوان"فرنو (به معنی رویدادهای فرهنگی نوین) " پیگیری می شود و به دنبال ایجاد زمینه مناسب برای شکل‌دهی مشارکت مالکیت معنوی ایده‌ها و طرح‌های فرهنگی بین فعالان فرهنگی و توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی برای سامان دادن به ایجاد کسب و کارهای بازارپردازی فرهنگی است. توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی با حضور در این سلسله رویدادها و بهره‌مندی از خدمات حمایتی و مربی‌گری، مدل کسب و کار بازارپردازی فرهنگی را مطابق با اصول استاندارد آماده‌سازی کرده و خود را برای یک رقابت فشرده و سنگین برای حضور در جشنواره بازارپردازی تهران و جذب سرمایه و مشارکت اقتصادی آماده می‌کنند.

کد خبر 5264725

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =