۱۱ هزار نفر از خانواده زندانیان تحت حمایت قرار می گیرند

مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان گفت: در سال ۹۹ بیش از ۳۸۰۰ مستمری برای خانواده زندانیان در نظر گرفته شد و امسال نیز در طرح پوشش حداکثری ،۱۱ هزار نفر از خانواده ها تحت حمایت قرار خواهند گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز مجمع عمومی سالیانه انجمن حمایت زندانیان که در مرکز آموزش منطقه ۷ سازمان زندان ها برگزار شد. جبار باقری، مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان گفت: تلاش ما بر این بوده است که در خدمت خانواده های زندانیان باشیم و امسال هم تلاش شده است متفاوت تر از سال های گذشته به خانواده زندانیان خدمت رسانی کنیم

مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان تصریح کرد: در سال ۹۹، بیش از ۳۸۰۰ مورد مستمری برای خانواده ها در نظر گرفته شد و ۶۳۰ دانش آموز تحت پوشش انجمن قرار گرفتند همچنین در حوزه اشتغال هم خدمات خوبی انجام شد و برای ۳۸۰ نفر از خانواده زندانیان اشتغال و آموزش ایجاد شد. همچنین در داخل زندان درصدد هستیم کارگاه ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه درآمدها و خدمات رسانی به خانواده زندانیان رشد قابل توجهی داشته است و کمک اشخاص حقیقی مثل خیرین علی رغم کرونا بسیار خود بوده است در حوزه اشخاص حقوقی اما مانند سازمان زندان ها کمک ها کم بوده و کمترین کمک به انجمن حمایت شده است.

مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان تصریح کرد: انجمن حمایت زندانیان توانسته است در یک اقدام بسیجی وار با همراهی روسای زندان ها در طرح پوشش حداکثری خانواده زندانیان را تحت پوشش خود قرار دهد؛ تا این لحظه حدود ۱۱ هزار نفر اعلام نیاز کردند و بیش از ۵ هزار نفر مربوط به استان تهران بوده اند که تحت پوشش قرار می گیرند.

در ادامه این نشست هریک از اعضای مجمع عمومی انجمن حمایت زندانیان به بیان عملکرد این جمع در بخش های مختلف پرداختند همچنین در پایان این جلسه، دونفر به عنوان بازرس انجمن حمایت زندانیان مرکز انتخاب شدند.

کد خبر 5265945

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha