پایان مهلت ثبت نام در رویداد نوشت افزار فرنو

ثبت نام شرکت در رویداد نوشت افزار بازارپردازی تهران کاری از مرکز توسعه فعالیت های فرهنگ بنیان امروز چهارشنبه  سوم شهریور ماه 1400 پایان یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جشنواره بازارپردازی تهران، این دوره از سلسله رویدادهای بازارپردازی تهران به موضوع نوشت افزار اختصاص دارد که در آن ایده نوشت افزاری تیم‌های شرکت کننده بعد از اولویت بندی از سوی تهیه کنندگان ارشد به سرمایه گذار معرفی می شوند.

دالان فرهنگ بنیان در واقع با هدف توسعه زیست بوم بازارپردازی فرهنگی طرح ریزی شده تا با ورود کسب و کارهای فرهنگی به این دالان، فرصت کافی برای توسعه کسب و کار بازارپردازی فراهم شود و عملا طرح کسب و کار فرهنگی در یک طرح بزرگتری با عنوان طرح کسب و کار بازارپردازی جانمایی شود و حضور موثر در بازار فرهنگی کشور پیدا کند.

رویداد نوشت افزار از سلسله رویدادهای فرنو شامل مجموعه رویدادهای «فرهنگی نوینی است که توسط بنیاد سپهر انقلاب اسلامی و با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار می شود و در قالب سلسله رویدادهای «پیوند فرهنگی»، با هدف تحکیم جایگاه تهیه کنندگان ارشد فرهنگی، زمینه لازم برای بازارپردازی فرهنگی و درهم آمیخته سازی زمینه های متنوع فرهنگی را بوجود می‌آورد تا از این طریق، بستر لازم برای برآورده سازی نیازهای مخاطبان تخصصی فرهنگی (بهره‌برداران اقتصادی از حقوق مالکیت معنوی) فراهم شود.

لازم به ذکر است تیم های شرکت کننده در این رویداد پس از ارائه ایده و محصول خود به تهیه کنندگان ارشد و برگزاری چندین کلاس اموزشی برای تکمیل و تجاری سازی ایده به سرمایه گذاران برای جذب سرمایه و توسعه کسب و کار شخصی با توجه به حقوق مالکیت معنوی طرح معرفی می شوند.

کد خبر 5291970

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =