به طلبکارِ بازیکن طلبکارمان محکوم شده ایم

باشگاه پرسپولیس درباره انتشار حکم سوشا مکانی جزئیاتی را منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، ایمان حسین‌پور در ارتباط با انتشار مکاتبات قضائی و تفسیر نادرست از آن در رسانه‌ها اظهار داشت: با توجه به رویه حقوقی و قضائی که وجود دارد، ما نمی‌خواستیم و نمی‌خواهیم مکاتبات قضائی علیه افراد در رسانه‌ها منتشر شود ولی با توجه به این که شاهد این رویداد و تفسیر غلط از نشر نامه‌ای به زیان باشگاه بودیم، ناچار به پاسخ‌گویی هستیم. البته دفاع از حقوق باشگاه و تنویر افکار عمومی، وظیفه ماست. بر این اساس به استناد نامه‌ای که انتشار یافت، موضوع به شرح زیر خواهد بود که در متن نامه نیز با خوانش حقوقی درست، مشخص است.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: آن چه در فضای مجازی و بخشی از فضای رسانه‌ای درباره مناسبات قضائی بین باشگاه و دروازه‌بان اسبق پرسپولیس، منتشر شد، خلاف واقعیت ماجرا است. مطابق متن نامه انتشار یافته، تاکید می‌شود که دروازه‌بان پیشین پرسپولیس، حکم توقیف اموال باشگاه را اخذ نکرده است، بلکه شخص ثالثی از مرجع قضائی، حکم قطعی علیه این دروازه‌بان دریافت کرد.

حسین‌پور اضافه کرد: در این راستا، به باشگاه پرسپولیس اعلام شده است که هیچ پولی را به دروازه‌بان اسبق خود پرداخت نکند؛ بلکه در صورت وجود طلبی از باشگاه برای نامبرده، مبلغ مذکور به شخص ثالثی که علیه این دروازه‌بان حکم قطعی گرفته است، واریز شود.

او ادامه داد: در واقع، طبق حکم مرجع قضائی، اعلام شده که اگر این دروازه‌بان اموال منقولی نزد باشگاه دارد، به نفع طلبکار ایشان، توقیف است و نباید تحویل دروازه‌بان پیشین پرسپولیس شود. این اموال باید به حساب شخص ثالث که علیه وی حکم گرفته است، توقیف گردد که این موضوع کاملا بر خلاف خبری است که امروز منتشر شد.

کد خبر 5297692

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha