ادارات برتر جشنواره شهید رجایی خوزستان معرفی شدند

اهواز- امروز و بر اساس بالاترین امتیاز مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی، ادارات برتر جشنواره شهید رجایی استان خوزستان معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر امروز سه‌شنبه در جشنواره شهید رجایی سال جاری و بر اساس بالاترین امتیاز مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی شرکت توزیع نیروی برق اهواز، شرکت برق منطقه‌ای خوزستان و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

بر اساس بالاترین امتیاز شاخص اختصاصی نیز شرکت توزیع نیروی برق خوزستان مقام اول برترین دستگاه اجرایی استان را به خود اختصاص داد؛ همچنین بر اساس بالاترین امتیاز شاخص‌های عمومی نیز اداره کل بنادر و دریانوردی بندر امام (ره) به‌عنوان دستگاه اجرایی برتر معرفی شد.

در گروه عمومی - قضائی و در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی نیز اداره کل امور اقتصادی و دارایی خوزستان به‌عنوان رتبه اول معرفی شد.

در گروه زیربنایی - توسعه زیرساخت‌ها و در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی نیز رتبه برترین دستگاه اجرایی استان به شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان اختصاص پیدا کرد.

ستاد نظارت گمرکات استان خوزستان نیز رتبه اول برترین دستگاه اجرایی استان را در گروه تولیدی - خدماتی و در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی به خود اختصاص داد.

در گروه آموزشی - پژوهشی و فرهنگی و در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی نیز رتبه اول به اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان رسید.

در گروه سلامت - رفاه اجتماعی و در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی نیز رتبه اول به اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان رسید.

اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان و شرکت عمران شهر جدید شیرین شهر در بخش اقدام در شاخص‌های اختصاصی ویژه استانی به‌عنوان دستگاه‌های اجرایی برتر معرفی شدند.

همچنین شهرداری گتوند موفق به کسب رتبه برتر در سطح یک از میان شهرداری‌های شرکت‌کننده در جشنواره شهید رجایی در ارزیابی شاخص‌های اختصاصی شد.

شهرداری رفیع نیز موفق به کسب رتبه برتر در سطح دو و شهرداری دهدز موفق به کسب رتبه برتر در سطح سه از میان شهرداری‌های شرکت‌کننده در جشنواره شهید رجایی در بحث ارزیابی شاخص‌های اختصاصی شد.

فرمانداری شهرستان آغاجاری نیز به‌عنوان برترین فرمانداری استان خوزستان در جشنواره شهید رجایی معرفی شد.

کد خبر 5310482

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 11 =