افزایش فالوور واقعی ایرانی آنی و بدون ریزش

افزایش فالوور اینستاگرام می‌تواند مزایای فراوانی برای کسب و کار افراد ایجاد کند و آن‌‎ها را در مسیر موفقیت‌آمیزی سوق دهد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، خرید فالوور و به دنبال آن افزایش فالوورهای اینستاگرام از جمله راهکارهای مثبت جهت افزایش فروش محصولات و کسب درآمد در اینستاگرام بوده که افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند. اما در صورتی که این خرید به درستی و از مراکز معتبری چون فالوروم صورت نگیرد ممکن است ضربات جبران ناپذیری را به پیج فرد وارد نماید. چرا که ازدیاد فالوورهای فیک مانع رشد آن پیج شده و مشتریان را متحمل ضررهای مالی متعددی می‎‌نماید. این در حالیست که با خرید فالوور واقعی می‌توان در جهت پیشرفت پیج، گام‎‌های مؤثری برداشت.

استفاده حداکثری از فضای مجازی و همگام شدن با این دنیای نوین از اقدامات مؤثری بوده که بسیاری از فروشگاه‎‌ها و دیگر مشاغل و نیز افراد هنری و عادی که به دنبال کسب درآمد بیشتر هستند آن را دنبال می‌کنند. اما کسب درآمد از این روش نیازمند دیده شدن توسط عده‎‌ی بیشتری از مردم می‌باشد که این امر از طریق خرید فالوور می‌تواند امکان‌پذیر شود. در واقع با ازدیاد فالوور، محصولات پیج، محتواهای آموزشی و پست‌‎ها و استوری‌‎های به اشتراک گذاشته شده توسط عده‌‎ی بیشتری به نمایش گذاشته می‌شود که افراد از این طریق می‌توانند مشتریان زیادی را کسب کنند.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

خرید فالوور و افزایش فالوور اینستاگرام می‌تواند مزایای فراوانی را برای کسب و کار و پیج افراد ایجاد کند و آن‌‎ها را در مسیر موفقیت‌آمیز سوق دهد. به همین خاطر به افرادی که علاقمند به کسب درآمد از طریق فضای مجازی هستند توصیه می‌شود که نسبت به تعداد فالورهای خود بی‌‎تفاوت نباشند و در جهت افزایش آن همواره تلاش نمایند تا به درآمدزایی قابل توجهی دست‌‎ یابند.

افزایش فالوور و شهرت پیج؛ همان طور که کمی قبل اشاره شد با خرید فالوور و افزایش تعداد آن، پست‌‎ها به افراد بیشتری نمایش داده می‌شود که خود این افراد نیز در صورت علاقمندی به پست‎‌ها آن را در بین دوستان و آشنایان به اشتراک می‌‎گذارند و در این صورت رفته رفته هم بر تعداد فالوورها افزوده شده و هم تعداد افراد بیشتری با پیج آشنایی پیدا می‌کنند. بنابراین با افزایش فالوور افراد می‌توانند در حوزه کاری خود شهرت پیدا کنند و نام برند خود را بر سرزبان‎‌ها بیاندازند.

کسب درآمد قابل توجه؛ با افزایش فالوور اینستاگرام افراد هم می‌توانند در حوزه کاری خود مشتری جذب نمایند و به کسب درآمد برسند و هم می‌توانند از طریق تبلیغات دیگر پیج‌‎ها به درآمد مطلوبی دست پیدا کنند. در حقیقت با خرید فالوور واقعی و افزایش بازدهی پیج می‌توان نظر پیج‌‎های کاری دیگر را جلب نمود و از آن‎‌ها مبالغ مختلفی را برای تبلیغات دریافت کرد.

افزایش فالوور و جلب اعتماد مردم؛ برخورداری از فالوورهای زیاد یکی از راه‎‌های جلب اعتماد مردم به یک پیج می‌‎باشد چرا که اصولاً مردم و کاربران فضای مجازی به پیج‌‎هایی که از بازدهی و یا فالوورهای کمی برخوردار هستند توجه چندانی نمی‌کنند. به همین دلیل برای حرفه‌‎ای نشان دادن پیج و یا جا بازکردن در بین پیج‌‎های مختلف با فالوورهای بسیار زیاد، بهتر است به خرید فالوور اقدام نمایید. از طرف دیگر با خرید فالوورهای واقعی که توانایی لایک کردن و کامنت گذاشتن را دارند می‌توان به دیگران نشان داد که پیج مورد نظر یک پیج فعال است که با عده‌‎ی زیادی در ارتباط است. بنابراین در این حالت بسیاری از شک و تردیدهایی که برای خرید محصولات وجود دارد در این حالت کنار زده خواهد شد.

افزایش فالوور واقعی ایرانی آنی و بدون ریزش

چرا نباید فالوور فیک بخریم؟

فالوورهای فیک می‌توانند ضررهای عمده‎‌ای را به پیج‎‌های مختلف خصوصاً پیج‌‎های کاری وارد کنند. در واقع از آنجایی که این فالوورها فیک هستند و توانایی انجام هیچ‌گونه ری‌اکشنی اعم از کامنت و لایک و بازدید پروفایل و ... را ندارند ممکن است اینستاگرام بر اساس الگوریتم‎‌های خاص خود متوجه فیک بودن این فالوورها شده و درنهایت منجر به مسدود شدن پیج و یا بن شدن آن شود. بنابراین در این صورت قابلیت رشد از پیج گرفته می‌شود. نکته مهم دیگری که در خصوص خرید فالوور فیک وجود دارد این است که مخاطبان واقعی یا فالوورهای واقعی باهوش هستند و با نگاه کردن به تفاوت ارقام فالوور و لایک متوجه غیرواقعی بودن فالوورها شده و اعتماد خود را نسبت به پیج از دست می‌‎دهند، در این صورت ممکن است پیج با ریزش فالوور‎های اصلی و یا عدم جذب فالوورهای جدید روبرو شود که در هر صورت با ضرر مالی مواجه خواهد شد.

چرا بعد از خرید فالوورهای واقعی با ریزش فالوور روبرو می‌شویم؟

فالوورهای واقعی می‌توانند مزایای متعددی را برای یک پیج به همراه داشته باشند اما در صورتی که یک پیج فعالیت چندانی نداشته باشد و در جهت حفظ این فالوورها کوشا نباشد دچار ریزش فالوور خواهد شد. به همین دلیل توصیه می‌شود که در ابتدا از سایت‌های معتبری چون فالوروم اقدام به خرید فالوور ارزان نمایید و سپس با پست و استوری‌‎های جذاب به دنبال حفظ این فالوورها باشید. توجه نمایید که خرید فالوور و داشتن ارقامی بالا در قسمت فالوور اگر چه اهمیت بالایی دارد اما زمانی می‌توانند سودآوری خوبی را رقم بزنند که اولاً واقعی باشند و ثانیاً جذب پیج شوند و با لایک و کامنت‌‎های خود از پیج حمایت کنند که این موضوع جز از طریق جلب اعتماد مخاطبین و فعالیت مستمر به وقوع نخواهد پیوست.

نکته‌‎ی دیگری که در خصوص خرید فالوورهای واقعی مطرح می‌شود این است که به هر حال از آنجایی که این فالوورها واقعی هستند و دارای سلایق و نظرات متفاوتی می‌باشند ممکن است مدتی پس از خرید دچار ریزش فالوور شوند. بنابراین نباید انتظار داشت که تمامی فالوورها بعد از خرید حفظ شوند.

چگونه فالوورهای خریداری شده را حفظ کنیم؟

علاوه بر اشتراک‌گذاری پست و استوری‎‌های جذاب، قیمت‌‎های منصفانه‌‎تری که نسبت به سایر رقبا روی محصولات پیج است، تخفیفات مختلفی که به مناسبت‌‎های مختلف ارائه می‌شود، تعامل با مخاطب از طریق کوئسشن باکس و توجه به کامنت‎‌ها و هشتگ‌گذاری اصولی و ... نیز می‌تواند در جهت حفظ فالوورهای واقعی مؤثر باشد چرا که با فعالیت مستمر و ارائه محصولات و تخفیفات جذاب مخاطب هم جذب پیج می‌شود و هم اقدام به خریداری محصولات می‎‌نماید که در این صورت با خرید فالوور به مزایای واقعی آن دست یافته‌‎اید.

افزایش فالوور واقعی ایرانی آنی و بدون ریزش

در صورت تمایل به خرید فالوور، لایک و کامنت می‌توانید به سایت فالوروم که ارائه دهنده انواع ارقام فالوور واقعی است مراجعه نمایید. این سایت می‌تواند به پیج‎‌های تازه تأسیس و یا قدیمی که مدتی رشد چندانی نداشته‌‎اند فالوورهای واقعی تزریق کند و بازدهی پیج را از طریق خرید لایک و کامنت ارتقا دهد. بنابراین برای پیشرفت پیج کاری و یا بیزنسی خود می‌توانید به این سایت مراجعه نموده و از طریق خدماتی نظیر فالوورهای پر سرعت ایرانی به افزایش درآمد خود کمک نمایید. برای ارتباط با این سایت می‌توانید از آدرس https://followroom.ir استفاده نمود.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5315529

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 8 =