بازگشت ۱۰۰درصد جایگاه‌های سوخت اردبیل به مدار عرضه/سودجویی نداریم

اردبیل-مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: پس از مشکل شب گذشته در شبکه عرضه سوخت در استان اردبیل هم‌اکنون ۱۰۰ درصد جایگاه‌های سوخت در مدار عرضه فعال هستند.

سید حجت مدنی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، در تشریح آخرین وضعیت عرضه بنزین در جایگاه‌های سوخت به دنبال مشکل سایبری در شبکه سراسری عرضه بنزین سهمیه اظهار کرد: هم‌اکنون ۶۷ جایگاه سوخت در استان اردبیل در حال عرضه خدمات به مردم هستند که همین تعداد جایگاه سوخت صد درصد شبکه عرضه سوخت بنزین استان را شامل می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شب گذشته تنها ۳۷ مورد جایگاه روی مدار عرضه سوخت قرار داشتند، اضافه کرد: هم‌اکنون از ۶۷ مورد جایگاه سوخت فعال در استان ۱۷ مورد به سامانه هوشمند سراسری متصل بوده و ۵۰ جایگاه همچنان بنزین غیر سهمیه و با شرایط آزاد عرضه می‌کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل تصریح کرد: مشکل اتصال تمام جایگاه‌های سوخت به سامانه هوشمند عرضه بنزین یک مشکل سراسری بوده و از روز گذشته تا به اکنون به تدریج در حال برطرف‌سازی است که در استان اردبیل نیز شرایط به تبعیت از مرکز کشور پیش می‌رود.

مدنی از فعالیت مجموع ۳ هزار و ۸۰۰ مورد جایگاه سوخت در سراسر کشور خبر داد و گفت: طبیعتاً برطرف‌سازی یک مشکل سایبری در شبکه سراسری عرضه سوخت در کشور و در مجموع جایگاه‌های سوخت امری زمان‌بر بوده و از مردم تقاضا داریم با صبوری نسبت به دریافت خدمات در جایگاه‌های سوخت اقدام نمایند.

وی همچنین خاطرنشان کرد: بازرسی از جایگاه‌های سوخت از روز گذشته به صورت مداوم در استان انجام می‌شود که بر اساس گزارش‌های دریافتی از نواحی نیز تمام توجه و دقت خود را بر برطرف‌سازی مشکل به وجود آمده در جایگاه‌های سوخت متمرکز کردیم.

این مسئول ترافیک مراجعه مردم به جایگاه‌های سوخت را روان عنوان و بیان کرد: در حال‌حاضر فقط ۶ مورد جایگاه سوخت بین راهی در استان اردبیل به دلیل مشکلات به وجود آمده تعطیل بوده و هیچ گونه خدمات عرضه سوختی در آن‌ها ارائه نمی‌شود.

مدنی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر گزارش موارد سودجویی در جایگاه‌های سوخت اذعان کرد: خوشبختانه تا به این لحظه هیچ گونه گزارشی از نواحی و شبکه عرضه سوخت استان مبنی بر اینکه تخلفی سودجویی در جایگاه‌های عرضه بنزین باشد، گزارش نشده است.

کد خبر 5337047

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 3 =