اسامی ناظران و داوران لیگ برتر کشتی آزاد اعلام شد

اسامی ناظران و داوران رقابت‌های دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، اسامی ناظران و داوران و برنامه‌ی برگزاری دور برگشت لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه‌های کشور جام یادگار امام (ره) به شرح زیر است:

گروه الف:

تیم‌های آکادمی کشتی نادری خادم- شرکت داروسازی سهند- امیدهای لرستان
تاریخ و محل برگزاری: چهارشنبه ۱۹ آبان ماه- سالن شهدای هفتم تیر تهران
نایب رئیس سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا
دبیر سازمان لیگ: عبداله فتوحی
سرپرست مسابقات ن و نماینده کمیته انضباطی: عبداله عزیزی (تهران)
ناظر سازمان لیگ: فریدون عابدین نژاد (البرز)
سرپرست فنی: سید محمد افتخاریان (البرز)
مسئول دبیرخانه و جدول نویس: علیرضا وحیدیان پور (تهران)
داوران درجه یک بین المللی: اکبر نصیری (زنجان) ابراهیم یزدان پناه (آذربایجان غربی)
داوران درجه دو بین المللی: سعید نصرت پناه (تهران) حمیدرضا فرسیابی (تهران)
مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: حسین جمشیدی

گروه ب:

تیم‌های باشگاه ورزشی مقاومت- خراسان جنوبی- ستارگان ساری- صنایع مازندران
تاریخ و محل برگزاری: جمعه ۲۱ آبان ماه- سالن سید رسول حسینی ساری
نایب رئیس سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا
دبیر سازمان لیگ: عبداله فتوحی
سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: حمید یاری (البرز)
ناظر سازمان لیگ: محمدرضا محمدپور تبریزی (تهران)
سرپرست فنی: محمد ابراهیم امامی (تهران)
مسئول دبیرخانه و جدول نویس: سعید اکبری (تهران)
داوران درجه یک بین المللی: بهروز هندیجانی (خوزستان) رضا علی اصغری (گیلان) مسعود رستمی پور (تهران) مرتضی زورمند (البرز) کامران سلطانی زاده (تهران)
داور درجه دو بین المللی: فرید بهرامی (لرستان)
مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: حسین جمشیدی

گروه ج:

تیم‌های فرم دمای اراک – جوانان البرز- شهید صدرزاده- دانشگاه آزاد اسلامی
تاریخ و محل برگزاری: سه شنبه ۱۸ آبان ماه – سالن ورزشی دانشکده ورزش و کشاورزی دانشگاه آزاد- قائمشهر
نایب رئیس سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا
دبیر سازمان لیگ: عبداله فتوحی
سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: اصغر محمدی (تهران)
ناظر سازمان لیگ: محمدرضا محمدپور (هتران)
سرپرست فنی: اردوان صاحب (خوزستان)
مسئول دبیرخانه و جدول نویس: سیروس فرج زاده (آذربایجان شرقی)
داوران درجه یک بین المللی: ابراهیم کریمی (آذربایجان غربی) غلامرضا طاهرخانی (قزوین) ابراهیم رادمرد (گیلان) علی پورکریم (تهران)
داوران درجه دو بین المللی: حسین عسگری (تهران) سیفعلی سلمان پور (قم)
مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: حسین جمشیدی

گروه د:

تیم‌های مجتمع آلومینیوم حکمتی – پاس ناجا- فولادین ذوب آمل
تاریخ و محل برگزاری: شنبه ۲۲ آبان ماه - سالن پیامبر اعظم (ص) آمل
نایب رئیس سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا
دبیر سازمان لیگ: عبداله فتوحی
سرپرست مسابقات و نماینده کمیته انضباطی: محمد عادلپور (زنجان)
ناظر سازمان لیگ: رمضانعلی رمضان نژاد (مازندران)
مسئول برگزاری: محمدرضا محمدپور تبریزی (تهراه)
سرپرست فنی: اردوان صاحب (خوزستان)
مسئول دبیرخانه و جدول نویس: مصطفی آقایاری (زنجان)
داوران درجه یک بین المللی: احمد تاجیک (تهران) بهنام شیرمحمدی (تهران) هژار عباسی (آذربایجان غربی)
داور درجه دو بین المللی: علیرضا نصیری (زنجان)
مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: حسین جمشیدی

کد خبر 5346009

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =