۱۸ مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی گناوه تخریب شد

گناوه- مدیر جهادکشاورزی شهرستان گناوه، از قلع و قمع تعداد ۱۸ مورد ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.

عباس تخم افشان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به ساخت و سازهای غیرمجاز انجام شده در اراضی کشاورزی اظهار داشت: به استناد تبصره دو ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی، در روز مورخ چهاردهم آذرماه، تعداد ۱۸ مورد ساخت و ساز غیرمجاز که در اراضی کشاورزی روستاهای چاهشور و چاهک از توابع بخش مرکزی شهرستان گناوه احداث شده بود با حضور دادستان شهرستان، رئیس اداره امنیتی شهرستان، رؤسای ادارات ذیربط و نیروهای امنیتی قلع و قمع شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گناوه مساحت تقریبی قلع و قمع انجام شده را بالغ بر ۶.۵ هکتار عنوان کرد و افزود: هدف از انجام این کار حفاظت از اراضی کشاورزی است.

۱۸ مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی گناوه تخریب شد

وی اضافه کرد: هرگونه ساخت و ساز در اراضی کشاورزی بدون اخذ مجوز تغییر کاربری ممنوع است لذا در راستای جلوگیری از ضرر و زیان احتمالی، از مردم شریف شهرستان گناوه درخواست می‌شود قبل از احداث بنا به سند مالکیت توجه کنند و اگر نوع سند زمین زراعی، باغی و کشاورزی باشد از احداث بنا و ساختمان خودداری کرده و جهت اخذ مجوز به نماینده سازمان نظام مهندسی کشاورزی مستقر در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گناوه مراجعه کنند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گناوه بیان کرد: بدیهی است در غیر این صورت، عواقب ناشی از هرگونه ضرر و زیان احتمالی متوجه فرد متخلف خواهد بود.

کد خبر 5369494

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 3 =