عبور از بحران آب همدان نیازمند همکاری و همفکری مدیران استانی

همدان- معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران با بیان اینکه وضعیت آب مناسب نیست، گفت: عبور از بحران آب همدان نیازمند همکاری و همفکری مدیران استانی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، اتابک جعفری یکشنبه در آئین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای همدان گفت: وضعیت سفره‌های آب زیرزمینی باید مورد توجه باشد که تاکنون نیز، در این راستا پروژه‌های مربوطه در پیش گرفته شده است.

وی با اشاره به اینکه علی رغم تمامی زحمات صورت گرفته شاهدیم که وضعیت آب، مناسب نیست و حال به لحاظ فکری و عملیاتی باید در میدان بود، افزود: باید با فکر و همکاری شرایط خوبی را ایجاد کرد.

جعفری ادامه داد: از این نیروی فعال در بخش‌های دیگری از وزارت نیرو در سطح ملی استفاده خواهد شد.

معاون مجامع، توسعه مدیریت و پشتیبانی شرکت مدیریت منابع آب ایران با اشاره به وضعیت منابع آبی همدان، خواستار مدیریت این وضعیت به نحو مناسب از سوی مسئولین استانی شد.

بارش‌های کمتر از نرمال در همدان

در ادامه، محمد ضروری در این آئین با بیان اینکه در این روزها مشکلات بسیاری داریم، گفت: بارش‌های زیر نرمال را در همدان تجربه کرده‌ایم.

سرپرست شرکت آب منطقه‌ای همدان با بیان اینکه حدود ۲۳ درصد از بارش نرمال عقب هستیم، گفت: سطح پوشش برفی همدان بسیار کاهشی و وضعیت چالشی است.

وی با اشاره به اینکه وضعیت سداکباتان بسیار نامناسب است، تصریح کرد: با همه این مشکلات، همکارانی قوی و پای کاری داریم که با همدلی می‌توان از این توان فنی و مهندسی بهره برد و سال آبی پیش رو را بدون کمترین تنش برای مردم سپری کرد.

در ادامه این آئین، منصور ستوده به تشریح اقدامات ۲۳ ساله خود در عرصه آب پرداخت.

در پایان مراسم از خدمات منصور ستوده تقدیر و محمد ضروری به عنوان سرپرست شرکت آب منطقه‌ای همدان منصوب شد.

کد خبر 5401122

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha