اعتبارات بودجه‌ای ۱۱ منطقه شهرداری تهران بررسی شد

اعتبارات بودجه‌ای ۱۱ منطقه از ۲۲ منطقه شهرداری تهران در جلسات کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران بررسی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران طی برنامه زمان‌بندی شده از امروز شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰، بررسی اعتبارات بودجه‌ای مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران را در دستور کار قرار داد که در جلسات نوبت صبح این کمیسیون بودجه مناطق ۱ تا ۶ و در نوبت بعدازظهر اعتبار مناطق ۷ تا ۱۱ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این جلسات که به صورت پی در پی برگزار شد، اعضای کمیسیون برنامه و بودجه، معاون امور مناطق شهرداری تهران، شهرداران مناطق و مدیران حوزه بودجه‌ای شهرداری تهران حضور داشتند.

محمد آخوندی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا در توضیح این جلسات، گفت: مضاف بر پروژه‌های اصلی سال آینده، اعتبار پروژه‌های نیمه‌تمام و پروژه‌های توسعه محلی که در قالب «طرح رصد» و «قرار خدمت» با هماهنگی معاونت برنامه‌ریزی مناطق احصاء شده بود، در دستور کار قرار گرفت.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیتی که مناطق به‌عنوان صف اول ارتباط با مردم دارند در این دوره شروع بررسی بودجه را با مناطق شهرداری آغار کردیم و سپس بودجه معاونت‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌ها تابعه مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت.

وی در پایان عنوان کرد: روند بررسی بودجه طی هفته پیش‌رو ادامه خواهد داشت و روز چهارشنبه بودجه ۱۱ منطقه باقی مانده نیز بررسی خواهد شد.

کد خبر 5406267

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 17 =