خبرگزاری مهر با شورای فرهنگ عمومی موافقتنامه امضا کرد

خبرگزاری مهر به منظور توسعه بازارپردازی فرهنگی، با شورای فرهنگ عمومی موافقتنامه‌ای امضا کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم امضا و تبادل موافقت نامه‌های همکاری شورای فرهنگ عمومی با بیش از ده سازمان و نهاد، برای توسعه بازارپردازی فرهنگی سه‌شنبه ۲۴ خرداد ماه در سالن اجتماعات برج آزادی برگزار شد.

یکی از این موافقت نامه‌ها مربوط به خبرگزاری مهر بود که محمد شجاعیان مدیرعامل خبرگزاری مهر با شورای فرهنگ فرهنگ عمومی امضا کرد.

شجاعیان در حاشیه این‌برنامه گفت: تلاش مان بر این است تا آنچه را که متعلق به مردم است به آنها برگردانیم.

وی ادامه داد: در خبرگزاری مهر توانی وجود دارد که می‌تواند این ظرفیت را در اختیار گروه‌های خودجوش مردمی قرار دهد که در عرصه مهم و مظلوم صنایع فرهنگی تلاش می‌کنند و البته عموماً مورد بی مهری قرار می‌گیرند. خبرگزاری مهر، به عنوان جزئی از شبکه بزرگ سازمان تبلیغات اسلامی، حمایت از گروه‌های خودجوش فرهنگی و مردمی را وظیفه خود می‌داند. حمایت‌های ما، رسانه‌ای، تبلیغی، ترویجی و اطلاع رسانی هستند و این رویکرد را از ابتدا برای خودمان ترسیم کردیم.

خبرگزاری مهر با شورای فرهنگ عمومی موافقتنامه امضا کرد

مدیرعامل خبرگزاری مهر در ادامه گفت: رویداد بازارپردازی به نوعی در نزدیکی و همجواری سازمان تبلیغات شکل گرفته و به مجموعه فرهنگ عمومی منتقل شده‌اند. از ابتدا هم بنا بود در مسیر حمایت از مجموعه‌های خلاقی که در حوزه فرهنگ کار ویژه انجام می‌دهند، حمایت کنیم تا بتوانیم ظرفیت این مجموعه‌ها را برای مخاطبان خاص و عام نمایش دهیم. متقابلاً مجموعه‌های مختلف زیادی به واسطه قرار گرفتن خبرگزاری‌ها و رسانه‌های اصلی در نقطه کانونی تلاقی نخبگان، مسئولان و مردم؛ به ما کمک می‌کنند تا بتوان به بازار هدف و سرمایه گذاری دسترسی پیدا کرد.

شجاعیان در بخش دیگری از سخنانش گفت: خبرگزاری محصولات مختلفی برای ارائه به مخاطب دارد و رسالت اصلی ما، ارائه بسته مناسبی به مجموعه‌ها و نهادهاست تا برای شناسایی ظرفیت مخاطبان قدمی برداشته شود.

ما با نگاه مادی وارد میدان نشده‌ایم و اصل مساله بر حمایت است. اما به هرحال اقتصاد رسانه جنبه دوطرفه دارد و باید به مجموعه‌هایی کمک کنیم که ظرفیت توانمندسازی و توانمندشدن در عرصه اقتصاد رسانه‌ای دارند و اگر این‌مجموعه‌ها ظرفیت توانمندسازی‌شان شکوفا شوند، تا حدودی به هدف خود رسیده‌ایم.

کد خبر 5514252

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha