برگزاری مراسم نودانشجویان «علوم توانبخشی» با بازدید از بیمارستان

مراسم دانشجویان ورودی جدید دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی با تور یک روزه بازدید از مرکز روانپزشکی رازی و بیمارستان توانبخشی رفیده برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، شورای فرهنگی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، با حضور رئیس دانشگاه، معاونان فرهنگی دانشجویی و آموزشی، رئیس اداره فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه، نماینده بسیج جامعه پزشکی دانشگاه و نمایندگان بسیج دانشجویی و شورای صنفی دانشجویان دانشگاه تشکیل جلسه داد.

دکتر حمیدرضا خانکه رئیس دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید هستیم از معاونت فرهنگی دانشجویی که در این مدت اقدامات اساسی در سطح خوابگاه های دانشجویی داشتند و با منابع محدود سعی کردند امکانات خوبی را مهیا کنند، تشکر و قدردانی می کنم.

در ادامه، دکتر محمد سعید خانجانی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی گفت؛ برای ورود دانشجویان جدید آمادگی نسبی داریم و مقدمات برای شروع ترم جدید مهیا شده است.

دکتر حمیدرضا خرم خورشید معاون آموزشی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی نیز در ادامه اظهار داشت: فضای اصلی دانشگاه جنبه تربیتی آن است و دانشجویان خود را در این محیط جهت ورود به جامعه آماده می کنند، ان شا الله برای مدیران گروه های آموزشی جلساتی خواهیم داشت و در راستای این رسالت خطیر، فعالیت خواهیم کرد.

در ادامه امین فرزاد رئیس اداره تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی موارد واصل شده به دبیرخانه شورای فرهنگی دانشگاه، که طی جلسه ای در کمیته اجرایی شورای فرهنگی بررسی و مواردی که نهایی شدند را ارائه داد و سایر اعضای جلسه پیرامون موارد مطروحه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

مقرر شد ، برگزاری مراسم دانشجویان ورودی جدید، تور یک روزه بازدید از مرکز روانپزشکی رازی و بیمارستان توانبخشی رفیده ویژه دانشجویان ورودی جدید با محوریت فعالیت دانشجویان و حمایت معاونت فرهنگی دانشجویی و معاونت آموزشی انجام شود.

همچنین مقرر شد در خصوص امکان سنجی برگزاری مراسم جشن سی امین سالگرد تأسیس دانشگاه همزمان با جشن فارغ التحصیلانی دانشجویان، پروپوزالی از طرف بسیج دانشجویی و شورای صنفی آماده و بررسی آن در جلسه آینده جزو دستور کار باشد.

برگزاری اردوی چند روزه به صورت کمپینگ و شب مانی ویژه دانشجویان در طول ترم جاری، برگزاری رویداد تبادل نوآوری در حوزه توانبخشی و سلامت اجتماعی در آبان ماه ویژه دانشجویان، برگزاری جشنواره اقوام ایرانی در آبان ماه، نامگذاری درمانگاه دانشگاه به نام مرحومه دکتر روشنک وامقی، نامگذاری ساختمان شماره ۴ به نام سرکار خانم دکتر مداح مورد بررسی و تایید شورا قرار گرفت.

برپایی ایستگاه نذرخون به مناسبت ایام اربعین حسینی با محوریت بسیج دانشجویی، برگزاری کارگاه آموزشی (عکاسی با موبایل، خوشنویسی با خودکار، تولید محتوای گرافیکی، سواد رسانه ای، تفسیر و حفظ قرآن و ...) در طول ترم تحصیلی، اجرای برنامه گلگشت ویژه دانشجویان به تفکیک پسر و دختر، برپایی موکب ارائه خدمات مشاوره ای در حوزه توانبخشی در روز اربعین در مسیر پیاده روی میدان امام حسین (ع) تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی با محوریت بسیج دانشجویی نیز مورد بررسی و تایید شورا قرار گرفت.

کد خبر 5586093

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha