دانشگاه صنعتی شاهرود در میان 7 دانشگاه برتر کشور در بخش دانشجویی و فرهنگی

دانشگاه صنعتی شاهرود جزء هفت دانشگاه برتر در بخش دانشجویی، فرهنگی و رفاهی در سال 86 بوده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، دکتر مرادزاده رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود با بیان این خبر افزود: با تلاش معاونت دانشجویی، فرهنگی و مدیریت امور فرهنگی و دانشجویی و جلسات مرتبی که شورای فرهنگی برگزار کرده امسال توانستیم از نظر فرهنگی رتبه هفتم را در بین دانشگاه‌های کشور کسب کنیم.

وی با بیان این مطلب که دانشگاه صنعتی شاهرود در بخش فرهنگی از فعال‌ترین دانشگاههای کشور است، گفت: در بخش دانشجویی و سلف سرویس بعد از دانشگاه فردوسی مشهد از لحاظ کیفیت غذایی دانشجویی دومین دانشگاه در سطح کشور هستیم و از نظر مدیریت دانشجویی و خدمات رفاهی و همچنین مدیریت فرهنگی در سال 86 رتبه پنجم را به خود اختصاص دادیم. در همین راستا معاونت دانشجویی دانشگاه امسال 1800 دانشجو را در مسابقات و برنامه‌های مختلف و دوره‌های فرهنگی شرکت داده است.

رئیس دانشگاه صنعتی شاهرود گفت: یکی از اقدامات ما در سال جاری، ایجاد شورای فرهنگی در هر دانشکده با هدف مشارکت تمامی دانشگاهیان اعم از اساتید، کارمندان و دانشجویان در فعالیت‌های فرهنگی است و دانشگاه صنعتی شاهرود جزء اولین دانشگاه‌های کشور است که این تصمیم را اتخاذ کرده و مورد تشویق هم قرار گرفته است.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد با اجرای این طرح تحول خوبی را در زمینه‌ فعالیت‌های فرهنگی در سطح دانشکده‌ها شاهد باشیم.
کد خبر 656438

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 2 =