تأمین مسکن خبرنگاران البرز در معاونت عمرانی استانداری پیگیری می شود

کرج - خبرگزاری مهر: سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز از پیگیری تأمین مسکن خبرنگاران استان در معاونت عمرانی استانداری خبر داد.

مجید سریزدی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب گفت: اصحاب رسانه نخبگان این استان هستند و باید از مشارکت آنها در تمام ابعاد استفاده کرد.

وی افزود: به جهت تلاش های اصحاب رسانه و خبرنگاران استان در پوشش و انعکاس رویدادهای مختلف تأمین مسکن که یکی از مهمترین دغدغه اصحاب رسانه است از سوی معاونت فنی عمرانی استانداری پیگیری می شود.

این مسئول گفت: علاقه ام به رسانه ها به اندازه حوزه عمرانی است و باید اصحاب رسانه را همچون نخبگان جامعه دید و از مشارکت آنها در تمام بخش های جامعه استفاده کرد.

سریزدی عنوان کرد: به میزان علاقه ام به فعالیت در حوزه عمرانی علاقمند به رسانه ها هستم.

اصحاب رسانه نخبگان و صاحبان فکر و خرد استان هستند

وی اصحاب رسانه را به نخبگان صاحب فکر و خرد تشبیه کرد و گفت: از این رو مسئولان با باید با این نگاه به رسانه ها بنگرند و خود جوش گزارش عملکرد فعالیت های خود را از مجرا و کانال رسانه ها اطلاع رسانی کنند نه آنکه رسانه ها برای گرفتن گزارش عملکرد به سراغ مدیران بروند.

بسیج رسانه ظرفیتی برای اردوهای جهادی و عملیات عمرانی در استان

سریزدی در ادامه به رویکرد سازمان بسیج رسانه استان اشاره کرد و گفت: بسیج رسانه ظرفیت بالقوه ای است که در قالب اردوهای جهادی می توان عملیات عمرانی استان را توسعه بخشید.

سریزدی بیان کرد: به فعالیت در حوزه رسانه علاقمندیم و دست تمامی اصحاب رسانه را برای همکاری های دو جانبه می فشاریم.

پیگیری تأمین مسکن خبرنگاران استان

سرپرست معاونت فنی عمرانی استانداری البرز در ادامه از پیگیری تأمین مسکن خبرنگاران استان خبر داد و گفت: به جهت تلاش های اصحاب رسانه و خبرنگاران استان در پوشش و انعکاس رویدادهای مختلف تأمین مسکن که یکی از مهمترین دغدغه اصحاب رسانه است از سوی معاونت فنی عمرانی استانداری پیگیری می شود.

کد خبر 2167172

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 1 =