دولت سیاست های اعلامی از سوی رئیس جمهور را زیر سوال نبرد

دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین، با بیان اینکه دولت در برابر نقدهای منصفانه خاشع و در برابر نقدهای غیر منصفانه صبور باشد، گفت: دولت در برخورد با رسانه های منتقد باید آستانه تحمل خود را بالا برده و سیاست های اعلامی از سوی رئیس جمهور را زیر سوال نبرد.

ابوالقاسم رئوفیان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیا اینکه رابطه دولت جدید با احزاب نسبت به دولت قبل تغییر قابل محسوسی داشته است گفت: جلسات وزیر کشور با احزاب و تشکل های سیاسی و تلاشش برای احیای خانه احزاب قابل تقدیر است.

وی افزود: دولت رویکرد مثبتی نسبت به احزاب سیاسی دارد و امیدواریم در سال جدید ارتباط دوسویه میان احزاب و دولت شکل بگیرد تا عملکرد دولت بصورت کارشناسی مورد ارزیابی قرار گیرد و دولت نیز از نظرات احزاب بهره گیرد.

دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین، با اشاره به موضع دولت نسبت به نقد گفت: با توجه به شناختی که از سابقه آقای روحانی داریم و شعارهایی که این دولت از ابتدا سر داده است ، این انتظار وجود دارد که سعه صدر خود را بالا ببرد و در برابر نقدهای منصفانه خاشع و در برابر نقدهای غیر منصفانه صبور باشد.

رئوفیان همچنین در واکنش به برخورد دولت یازدهم با رسانه ها، گفت: قطعا رئیس جمهور به شخصه موافق این برخوردها که اطرافیانش با رسانه ها و نشریات دارند نیست؛ اما دولت باید در برخورد با نقدها و حتی نوع غیر منصفانه آن اعتدال را رعایت کند؛ چراکه این دولت ماهیت و اساس خود را بر مبنای شعار اعتدال قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: دولت در برخورد با رسانه های منتقد باید آستانه تحمل خود را بالا برده و سیاست های اعلامی از سوی رئیس جمهور را زیر سوال نبرد.

کد خبر 2259380

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 6 =