احداث ورزشگاه ۱۰ هزار نفری میناب به مناقصه گذاشته شد

میناب - رئیس ورزش و جوانان میناب از به مناقصه گذاشته شدن احداث فاز اول ورزشگاه ۱۰ هزار نفری این شهرستان خبر داد.

جعفر متقی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه شهرستان میناب در رشته های ورزشی استعداد های بی نظیری دارد گفت: سالهاست که ورزشکاران شهرستان میناب در رده های ملی و بین المللی صاحب عناوین و افتخار می شوند، اما شرایط حمایت های مالی از آنها به خوبی پیش نرفته است.

متقی بیان داشت: ورزشکاران مینابی برای حضور در اردوهای مسابقات نیازمند حمایت های مالی هستند تا بتوانند با کسب روحیه بیشتر شرایط خوبی را برای مدال آوری پیدا کنند، در صورتی که این ورزشکاران حامی مالی ندارند و با دست خالی برای استان وشهرستان وکشور افتخار آفرینی می کنند.

رئیس اداره ورزش وجوانان میناب عنوان کرد: برای ماندگاری ورزشکاران در رشته های ورزشی اسپانسرهای مالی علاوه بر حمایت از آنها می توانند در زمینه ابقاء ورزش شهرستان کمک ،وبر روی آنها سرمایه گذاری کنند.

متقی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۳ ورزشکار ملی داریم گفت: از میان این ورزشکاران ۱۰ نفر آقا وسه نفر خانم هستند که در رده ها و رشته های ورزشی خود عناوین خوبی کسب کرده اند.

رئیس اداره ورزش وجوانان میناب تصریح کرد: ما از لحاظ آماری بعد از شهرستان بندرعباس پرافتخارترین شهرستان هرمزگان از لحاظ کسب مقام هستیم در صورتی که برخی از تیم ها و ورزشکاران شهرستان با نام هرمزگان در مسابقات حاضر می شوند ودر دیگر شهرستانهای استان در این رشته ورزشی ورزشکار ملی ندارد.

وی در خصوص توسعه ورزش شهرستان ونگاه  واهمیت به ورزشکاران روستایی گفت: ما به دنبال توسعه ورزش هستیم ودر این راه با احداث خانه ورزش روستایی توانسته ایم اقدامات خوبی صورت گیرد وتا کنون بیش از ۱۴ خانه ورزش ساخته و یا در حال ساخت است.

متقی با اشاره به نبود اعتبار برای ساخت ورزشگاه ۱۰ هزار نفری میناب که بیش از ۸ سال از آن میگذرد بیان داشت: با پیگیری های همه مسئولان شهرستانی و استانی اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان برای عملیات اجرایی این ورزشگاه درنظرگرفته شده است.

رئیس اداره ورزش وجوانان میناب گفت: این ورزشگاه در مرحله مناقصه گذاشتن قرار دارد که برای اجرای  این کار ودر فاز اول آن چمن ورزشگاه، روشنائی، حصارکشی، رختکن در برنامه دیده شده است.

کد خبر 4371317

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 12 =