۶۰ درصد تصادفات در ۳۰ کیلومتری حریم شهرها اتفاق می‌افتد

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی گفت: ۶۰ درصد تصادفات در ۳۰ کیلومتری حریم شهرها اتفاق می‌افتد که برای جلوگیری از این حوادث کمپ‌های استراحت در این حریم‌ها ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار مهر سی و هشتمین نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر با حضور مسئولین، خبرنگاران و مدیران ۳۲ استان که از طریق ویدئوکنفرانس در جلسه حضور داشتند در روز سه شنبه ۲۱ اسفندماه در سالن سازمان میراث فرهنگی برگزار شد.

در این جلسه ولی تیموری معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی گفت: ۶۰ درصد تصادفات در ۳۰ کیلومتری حریم شهرها اتفاق می‌افتد که برای جلوگیری از این حوادث کمپ‌های استراحت در این حریم‌ها ایجاد شده است.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی همچنین اظهارداشت: برخی ستادها هماهنگ‌هایی برای نوروزی ۱۳۹۸ انجام داده اند که هر کدام در حوزه تخصصی خودشان بوده است. هر حوزه سعی می‌کند خدماتی با کیفیت ارائه دهد.

وی در ادامه گفت: امسال ۲۲ دستگاه به عنوان یک وظیفه ملی در کنار ملت هستند که اگر مشکلی ایجاد شود به مردم کمک رسانی کنند.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی گفت: عید نوروز امسال با دو عید مذهبی تقارن پیدا کرده که سعی بر آن است که نشاط و شوری که در روزهای باقیمانده سال و شروع سال آینده است به مردم تزریق شود که مردم با نشاط به زندگی و کار خویش در سال آینده برگردند.

تیموری در ۲۵ روز گذشته از ۸ استان بازدید کرده است.

کد خبر 4566069

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 7 =