اجرای ۶ پروژه رفع و اصلاح نقاط حادثه‌خیز در کرمانشاه

کرمانشاه_ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: ۶ پروژه ایمن سازی، رفع و اصلاح نقاط حادثه خیز در کرمانشاه انجام شد.

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: روکش آسفالت در سطح سه کیلومتر و تناژ بیش از ۱۱ هزار تن آسفالت در بزرگراه‌ها، چهار کیلومتر از راه‌های اصلی با بیش از ۲۶۰۰ تن آسفالت و در ۲۸ کیلومتر از راه‌های فرعی و روستایی با بیش از ۲۸ هزار و ۹۰۰ تن آسفالت انجام شده است.

وی افزود: ۱۱۰ هزار متر عملیات درزگیری، ۱۳۶ هزار متر مربع لکه‌گیری، ۱۷ کیلومتر آسفالت رگلاژی با بیش از ۷۷۰۰ تن آسفالت، دو کیلومتر شانه سازی با بیش از ۱۸۰۰ تن آسفالت، و ۳۱ کیلومتر عملیات اصلاح شیب شیروانی انجام شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از ایمن سازی و رفع و اصلاح نقاط حادثه خیز در سطح استان خبر داد و گفت: در کاروانسرای محور روانسر-پاوه تعریض پل و نصب گارد ریل و در تقاطع شاهو از سمت پاوه عملیات ترانشه بری و خاکبرداری به حجم ۳۰ هزار متر مکعب، نصب گارد ریل و نیوجرسی انجام شده است.

کرمی بیان کرد: همچنین در تقاطع شاهو از سمت روانسر عملیات ترانشه بری و خاکبرداری به حجم ۱۵ هزار متر مکعب، تسطیح شانه و ایجاد ناحیه عاری از مانع نصب و نیوجرسی و در تقاطع جوانرود قبل راهدارخانه پلنگانه ترانشهبری و خاکبرداری به حجم ۴۵ هزار متر مکعب انجام شد.

وی عنوان کرد: در رمپ ورودی از سمت جوانرود در سه راهی بیا شوش تعریض دهانه پل، ترانشه بری و خاکبرداری به حجم هشت هزار متر مکعب، تعریض جاده با استفاده از ۶۰۰ تن مصالح کوهی شن و ماسه جهت زیرسازی و ۴۰۰ تن آسفالت سرد و در پیچ اول کرکسار در محور میانراهان-سنقر عملیات ترانشهبری و خاکبرداری و تعریض پیچ انجام گرفته است.

کد خبر 4568879

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha